Крутіший за Tesla: Чому український електробайк став бестселером

Українські електробайки Delfast на краудфандинговій платформі KickStarter менше, ніж за добу зібрали суму у $50 тис. 

Крутіший за Tesla: Чому український елек…

Хоча кампанія була запланована аж на 1 листопада, впоралися за 20 годин. На даний момент (22 вересня) шанувальники електробайків перерахували на рахунки компанії Delfast $61,3 тис., передає Depo.ua.

Ціна на нові моделі з захмарними технічними характеристиками вражаюча. Втім, у передпродажі виробник робить знижку - аж до 60% для перших п'яти покупців кожної моделі. Згідно з умовами кампанії, вклавши зазначену суму зараз, клієнти заберуть свої велосипеди у травні наступного року.

"Наші електробайки - не абстрактна мрія або концепт. Це справжні, потужні електробайки, доступні незалежно від статі та віку. (...) Необов'язково бути у відмінній фізичній формі, аби подорожувати на довгі дистанції на електробайку - з байками від Delfast можливо легко і з комфортом подолати 236 миль (380 км - ред.) на єдиній заряілці", - йдеться у презентації проекту.

ШВИДКО І ЕКОЛОГІЧНО

Історія Delfast починається із запуску кур'єрської служби, яка доставляла товари у рекордно стислі терміни. Для цієї мети компанія обрала електровелосипеди. Спершу каталися на китайських, а згодом запустила випуск власних моделей.

Заряду перших українських електробайків вистачало на 60 км. Минулої осені останній показник збільшили до 120 км.

Тоді ж байки з'явилися у продажу - придбати екологічний транспорт можна було за $2,1 тис.

В минулому ж році Delfast продала франшизу у Польщу. Служба доставки запустилася у Варшаві, а згодом - у Кракові.

Поступово компанія розширяється і на українські горизонти. Зокрема, влітку цього року служба з'явилася в Одесі.

НЕ ЛИШЕ ІМІДЖ, АЛЕ І ЗРУЧНІСТЬ

Наразі у виробництво пропонується запустити одразу три моделі - Lite, Top та Prime.

Новинки представили на виставці Interbike у Лас-Вегасі.

Заявлені можливості привернули увагу українських та західних ЗМІ. Адже в середньому електробайки здатні тримати заряд лише 30 - 80 кілометрів, що робило їх екологічним і іміджевим, але не практичним видом транспорту.

Українцям вдалося зруйнувати цей стереотип. Навіть полегшена модель Light вагою у 27 кіло здатна подолати 180 км, Prime важить 43 кіло, а батарея забезпечує 380 км дороги. А от Top вагою у 62 кіло долає 280 км. Зате може набирати швидкість до 80 км/годину, тоді як Prime - 55.

Крім того, моделі позиціонуються як своєрідний мікс велосипеда і мотоцикла. Мовляв, навіть бездоріжжя і бруд красеням від Delfast не страшні.

Також байки від DelFast можуть похизуватися автоматичним стоп-сигналом, поворотниками, фарами, GPS-трекером, сигналізацією і двома портами USB.

Система безпеки теж сучасна. Зокрема власнику пропонується встановити додаток і відстежувати місцезнаходження засобу.

Про велосипед зняв ролик британський The Insider. Наразі роботу переглянули вже 868 тис. разів. Оглядачі підкреслили, що запас ходу у 236 миль перевершив культовий електрокар Tesla 3 з його 215 милями.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme