Круті байопіки: топ-5 біографічних драм

Фільми, засновані на реальних біографіях відомих людей, завжди викликають цікавість у любителів кіно 

Depo.ua пропонує переглянути найправдивіші фільми, які вас обов'язково зацікавлять.

Фільм "Джобс"

Актер Эштон Кутчер

У головній ролі - Ештон Катчер

Актор переглянув всі інтерв'ю зі Стівом Джобсом, щоб вивчити його манеру говорити і рухатися. Також коханий Міли Куніс на якийсь час став одягатися в тому ж стилі, як і його герой. До слова, щоб повністю відчути персонажа, Ештон Кутчер навіть відмовився від стейків і бургерів і захопився вегетаріанством, шанувальником якого був Стів Джобс. Подібний експеримент над організмом привів Ештона Кутчер в лікарню - у нього виявили захворювання підшлункової залози. Однак такі жертви не пішли на шкоду фільму, що зібрав тридцять шість мільйонів доларів при бюджеті в дванадцять мільйонів.

Фільм "Залізна леді"

У головній ролі - Меріл Стріп

Жорсткі і владні героїні - коник актриси Меріл Стріп. Однак над образом однієї з найбільш суперечливих політичних фігур - Маргарет Тетчер - голлівудській кінозірці довелося важко попрацювати. Зірка не тільки скопіювала манери Залізної леді і вивчила її гардероб, а й захопилася дебатами. Меріл Стріп відвідала одне із засідань палати Громад британського парламенту, де уважно спостерігала за полемікою прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона і лідера опозиції Еда Мілібенда.

Фільм "Ганді"

У головній ролі - Бен Кінгслі

Промениста посмішка і добрі, повні світла очі - саме це підкупило режисера картини "Ганді" Річарда Аттенборо затвердити Бена Кінгслі на роль Махатма Ганді. Індійське коріння і неперевершений талант допомогли британському акторові блискуче виконати миролюбного політика. Часом під час зйомок місцеве населення навіть брало знаменитість за примару Махатма Ганді. До слова, не тільки Британська академія відзначила Бена Кінгслі нагородою, а й кінокритики американського "Оскара" і "Золотого глобуса".

Фільм "Бронсон"

Актер Том Харди

У головній ролі - Том Харді

Під час роботи над фільмом Тому Харді довелося набрати близько тридцяти кілограмів, що зробило його практично невпізнанним. Сам злочинець - Чарльз Бронсон, дізнавшись, що його відіграє не Джейсон Стетхем, а молодий театральний актор, був в люті. Однак при зустрічі з Громилою Томом Гарді ув'язнений кардинально змінив своє ставлення до актора. До слова, кінозірці вдалося знайти підхід до реальної версії свого персонажа, оскільки він був частим гостем в одиночній камері одного з найнебезпечніших злочинців Туманного Альбіону.

Фільм "Далласький клуб покупців"

Актер Джаред Лето

У головній ролі - Джаред Лєто

Музикант Джаред Лето до зйомок у "Даллаському клубі покупців" взяв участь у багатьох фільмах. Однак роль наркозалежного трансвестита принесла йому справжнє визнання. Акторові, відомому своїми бунтівними витівками, довелося не тільки носити жіночий одяг і взуття, а й схуднути на тринадцять кілограмів. До слова, Джаред Лето настільки перейнявся своїм героєм району, що не виходив з образу протягом всього знімального періоду. Одного разу він навіть пішов загримований в найближчий супермаркет, піймавши неоднозначні погляди місцевих жителів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна