Кріс Мартін вперше розповів про жахливу депресію через розлучення з Гвінет Пелтроу

Вокаліст Coldplay Кріс Мартін досі не підписав документи про розлучення з голлівудською акторкою Гвінет Пелтроу
Depo.Життя
21 березня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua

43-річний музикант цілий рік був у депресії і не хотів прокидатися вранці та вставати з ліжка, повідомляє depo.ua з посиланням на Sunday Times.

За словами Мартіна, він постійно відчував себе вкрай пригніченим, поки не відкрив для себе поезію перського автора Румі: "Один з його творів повністю змінив моє життя, - зізнається співак, - В ньому йдеться про те, що якщо ти відчуваєш себе нещасним, то навіть з цього ти можеш отримати користь".

Розставання з Гвінет вплинуло не тільки на внутрішній стан співака, але і на бажання Кріса змінити своє повсякденне життя. Зокрема, виконавець відмовився від вегетаріанства, якого дотримується його екс-дружина, і включив в раціон продукти тваринного походження.

Варто зазначити, що документи про розлучення Пелтроу відправила Мартіну ще в минулому році, але музикант досі їх не підписав. За його словами, він був настільки засмучений, що не знайшов у собі сили зробити це.

Правда, багато хто вважає, що одна з причин небажання музиканта оформляти розлучення офіційно - розподіл майна: на момент розставання на загальному рахунку зоряної пари було приблизно 120 мільйонів фунтів стерлінгів, і по закону колишнє подружжя повинне розділити їх навпіл. З іншого боку, прихильники Кріса стверджують, що він до сих пір не байдужий до Гвінет, і намагається виграти час, щоб довести: їхній шлюб ще можна врятувати.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя