Кримськотатарський батальйон вже підтримує Туреччина, - Іслямов

У кримськотатарському добровольчому батальйоні імені Номана Челебіджихана будуть служити 560 чоловік. Батальйон має наблизити звільнення Криму
Depo.Життя
26 грудня 2015 12:28
ФОТО: depo.ua
Кримськотатарський батальйон вже підтримує Туреччина, - Іслямов
Кримськотатарський батальйон вже підтримує Туреччина, - Іслямов

Про це заявив в інтерв'ю Одеському кризового медіа-центру один із координаторів блокади Криму, власник телеканалу ATR Ленур Іслямов, повідомляє depo.ua із посиланням на liga.net.

"Зараз ми формуємо новий добровольчий батальйон імені Номана Челебіджихана. Далі ми чекаємо номер військової частини, який нам повинні привласнити, але ми вже отримуємо волонтерську допомогу як батальйон. У п'ятницю до нас перебуває перша партія турецької військової форми. Міністерство оборони України поки ще тільки свербить , турецьке Міноборони вже нас починає підтримувати. Ми отримуємо 250 комплектів форми, черевиків", - зазначив Іслямов.

За словами політика, батальйон буде виконувати завдання, поставлені Генеральним штабом, але основним його завданням буде "охорона кордону Криму в самому Криму", нанесення ударів на окупованій території.

"Завдання цього батальйону - наносити удари таким чином, де тільки можемо знати. Ми знаємо в Криму всі стежки і джерела. Від кримських татар чекають у Криму, що ми будемо наближати його звільнення. Якщо нам кажуть: чекайте 3-4 роки на міжнародному рівні, ми хочемо, щоб це відбулося за рік ", - підкреслив він.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя