Кримського в'язня Балуха збираються примусово годувати

Засудженого в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха, який оголосив голодування, будуть годувати примусово

Про це повідомив заступник керівника "Кримської правозахисної групи" Володимир Чекригін, передає Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

За його словами, стан здоров'я Балуха викликає тривогу у його близьких. "За словами цивільної дружини, у Балуха проблеми з печінкою, йому голодувати взагалі не можна. Його намагалися відрадити від цього кроку, але Володимир - людина рішуча, його переконати не вийде. Це його емоційне рішення", - розповів Чекригін.

Правозахисник зазначив, що Володимир перебуває без зв'язку в одиночній камері під цілодобовим спостереженням. Це спеціальні умови утримання для тих, хто голодує.

Повідомляється, що зараз зв'язку з політв'язнем у родичів немає, вона можлива тільки через адвокатів Балуха.

При цьому російський адвокат Ольга Дінзе повідомила, що не може зв'язатися з Балухом. "Думаю, ми побачимося в кінці березня або на початку квітня. Суд призначений на 2 квітня", - сказала вона.

Нагадаємо, 16 січня окупаційний Роздольненський суд у Криму засудив українського активіста Володимира Балуха до 3 років і 7 місяців позбавлення волі в колонії-поселенніі штрафу в розмірі 10 тис. рублів.

19 березня Володимир Балух оголосив безстрокове голодування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна