Кримські татари створюють жіночий батальйон

Переселенка з Криму, активістка Євромайдану Гайде Різаєва виступила з ідеєю створити жіночий батальйон імені Шефіки Гаспринської
Depo.Життя
15 березня 2016 08:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомила Різаєва, серед завдань майбутнього формування - надання допомоги кримчанам, які воюють в різних батальйонах в зоні проведення АТО, а в подальшому і участь в заходах по деокупації Криму, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Люди, які зараз збираються в цей батальйон, з огляду на його назву, небайдуже ставляться до проблеми кримських татар і Криму. Не хотілося б розкривати певні факти, але є люди, які будуть у нас в батальйоні, але проживати на території Криму і вести там певну роботу. Перш за все, наша задача - брати участь в деокупації Криму. Але поки немає такої можливості, то будемо допомагати тим людям, які воюють зараз в Україні", - зазначила Різаєва.

Вона уточнила, що зараз ведеться відбір учасниць, потім документи про його формування подадуть до Міністерства оборони України. За словами Різаєва, в батальйон збирають, зокрема, і тих, хто стане кухарями, психологами, бойовими одиницями.

"Тільки за вчорашній день, надійшла маса звернень. Але всіх приймати не можна. Ми повинні переконатися в патріотичності кожного, прихильності Україні. Розуміємо, що будуть намагатися залучати осіб, які будуть "зливати" інформацію, тому проводимо відбір", - сказала кримчанка.

У Міністерстві оборони України інформацію про створення жіночого батальйону поки не коментують.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя