Кримські окупанти відклали судилище над журналістом Семеною

Окупаційний райсуд Сімферополя переніс розгляд справи кримського журналіста Миколи Семени на 3 квітня

Depo.Життя
20 березня 2017 15:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на видання "Крим.Реалії", суд перенесли у зв'язку з клопотанням захисту про забезпечення доступності та гласності судового процесу.

Адвокат Олександр Попков звернувся до суду з проханням забезпечити більш просторий зал засідання в зв'язку з тим, що не всі журналісти змогли потрапити до зали.

Також він зазначив, що йому та його колезі адвокату Емілю Курбедінову не створені робочі умови. За його словами, зокрема, недостатньо місця, щоб розкласти папери, а у підсудного взагалі немає столу, щоб працювати зі своїми документами.

Прокурор Урдинська різко заперечувала проти заявленого клопотання, угледівши в цьому "капризи адвокатів", а також суперечку і навіть "образу суду".

На думку Курбедінова, маленький зал для засідання був обраний не випадково. Він вважає, що це "поширена практика для резонансних політичних справ у Криму".

Суддя Надія Школьная пояснила, що зал обрано у зв'язку з клопотанням про забезпечення аудіозапису процесу, а для того, щоб переносити обладнання в більш просторий зал, знадобиться багато часу. При цьому вона запевнила, що наступного разу обов'язково буде вибрано більш відповідне приміщення.

Але оскільки свою думку вона висловила до того, як вислухала сторони щодо цього клопотання, то в подальшому вже не змогла його відхилити з цих підстав.

У результаті суддя вирішила перенести розгляд справи на 3 квітня.

Нагадаємо, 19 квітня "прокуратура" Криму порушила кримінальну справу щодо кримського журналіста Миколи Семени за статтею "сепаратизм" за публікації у ЗМІ.

Тоді співробітники ФСБ провели обшук у квартирі Семени і вилучили два ноутбуки, носії інформації та відвезли журналіста на допит. 29 квітня стало відомо, що Семену перевели в статус обвинуваченого.

Зараз він перебуває в Сімферополі під підпискою про невиїзд.

Сьогодні окупаційний суд Сімферополя розпочав розгляд цієї справи.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя