Кримська художниця на плоту попливе до ЄС без їжі та води

З 16 серпня в Києві, між Річковим вокзалом і пішохідним мостом на Труханів острів, стартує унікальний перформанс "Мандрівний парламент переселенців "Пліт Крим"

Про це пише "Крим.Реалії", передає depo.ua.

Це ініціатива кримської переселенки, художниці Марії Куликовської, яка планує на рятувальному плоту з неонової вивіскою "Крим", без власних ресурсів, пройти водами Дніпра і перетнути водний кордон з Європейським Союзом.

"Марія буде жити на плоту без ресурсів - тільки за рахунок того, що поділяться з нею перехожі. Ставлячи своє виживання в повну залежність від жителів міста, художниця хоче нагадати їм про уразливість і беззахисність людей, які втратили свої будинки, і закликати до солідарності з ними", - пояснюють співорганізатори ініціативи.

Марія Куликовська запрошує всіх переміщених осіб, які потребують допомоги, прийти на це місце і заявити про свої труднощі і потреби.

"Крім самого перфомансу біля плоту проводитимуться лекції, дискусії, зустрічі, можна буде отримати юридичні консультації, там буде багато корисної інформації для населення", - розповіла куратор Центру візуальної культури Леся Кульчинська.

На 19 серпня заплановано початок шляху плота до європейських кордонів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя