Кримська діаспора показала, як вона любить Україну

У день народження Автономної республіки Крим, жителі окупованого півостова виразили свою любов до України
Depo.Життя
20 січня 2016 18:19
ФОТО: depo.ua
Кримська діаспора показала, як вона любить Україну
Кримська діаспора показала, як вона любить Україну

Про це у "Фейсбуці" повідомляє група "Крымская диаспора", передає depo.ua.

"20 січня 1991 на референдумі жителі кримського півострова постановили - АРК у складі незалежної України бути! Чверть століття кримчани разом з усією країною вчилися жити в нових умовах, розвивати демократію і налагоджували своє життя у відповідності з обраним вектором. В АРК офіційно вживалися у діловодстві та культурно розвивалися одночасно три мови: українська, російська та кримськотатарська. Курорти повільно оживали після руйнування інфраструктури старого зразка і перебудови, але впевнено рухалися в розвитку до передових стандартів цивілізованої тур індустрії",- пишуть користувачі.

За їх словами, кримчани вчилися на півострові, працювали на підприємствах або розвивали власний бізнес. А деякі в пошуках нових віянь і напрямків виїжджали повчитися в інші регіони країни або за її межі.

"Це було нормально: жити в молодий і дуже перспективній країні. За 25 років народилося нове покоління кримчан, які спочатку були громадянами України, якби ми всі разом не "проморгали" шабаш, яки готувався провокаторами  по анексії Криму",- додають користувачі.

"Сьогодні ми, вимушені переселенці з Криму, це упущення усвідомлюємо, але готові до великої системної роботи, коли рідний півострів зможе возз'єднатися з державою Україна, громадянами якої ми залишаємося. І відрікатися від рідної землі, просоченої подіями не однієї тисячі років і кров'ю багатьох народів, - намірів таких не маємо!",- підссумували жителі окупованого півострова.

Крыму с любовью!Сегодня день рождения нашей любимой родины – Автономной республики Крым.20 января 1991 года на референ...

Опубліковано Крымская диаспора 20 січня 2016 р.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя