Кримчани таки виплатять кошти, які заборгували українським банкам

"Халява" і медові обіцянки окупаційної влади для кримчан закінчилися, прийшов час платити за рахунками

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Коммерсантъ".

Фонд захисту вкладників (ФЗВ) Криму обнародував список організацій, які через ФЗВ отримали право стягнути з громадян Криму борги по кредитах, придбаним у українських банків.

На цей момент таких організацій три: ТОВ "ЮК "Правовые инициативы"" (Краснодар), АТ "Фондовый конверс-центр" (Москва) и ТОВ "ДиДжи Финанс Рус" (Санкт-Петербург). За даними Агентства зі страхування вкладів (АСВ, материнська структура ФЗВ), сукупний обсяг вимог за кредитами кримчан, набутий цими організаціями у українських банків ("Фідобанк", "ОТП-банк", "Альфа-банк"), - трохи менше 1 млрд руб.

Найбільшим стягувачем є АТ "Фондовый конверс-центр" з обсягом вимог до 19,5 тис. громадян на суму 818,2 млн руб в українського "Альфа-банку". Всього, за даними АСВ, в ФЗВ звернулися 15 організацій - набувачів прав вимог за кредитами українських банків кримчанам, проте 12 з них отримали відмову в зв'язку з неподанням повного пакета документів.

Втім, подавати документи вони можуть необмежену кількість разів, так що число стягувачів з кримчан українських боргів через ФЗВ може зрости.

Нагадаємо, що в січні 2016 року окупаційна влада Криму обіцяла трирічну відстрочку на погашення кредитів, взятих в українських банках.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя