Кримчани таки виплатять кошти, які заборгували українським банкам

"Халява" і медові обіцянки окупаційної влади для кримчан закінчилися, прийшов час платити за рахунками
Depo.Життя
9 листопада 2016 16:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Коммерсантъ".

Фонд захисту вкладників (ФЗВ) Криму обнародував список організацій, які через ФЗВ отримали право стягнути з громадян Криму борги по кредитах, придбаним у українських банків.

На цей момент таких організацій три: ТОВ "ЮК "Правовые инициативы"" (Краснодар), АТ "Фондовый конверс-центр" (Москва) и ТОВ "ДиДжи Финанс Рус" (Санкт-Петербург). За даними Агентства зі страхування вкладів (АСВ, материнська структура ФЗВ), сукупний обсяг вимог за кредитами кримчан, набутий цими організаціями у українських банків ("Фідобанк", "ОТП-банк", "Альфа-банк"), - трохи менше 1 млрд руб.

Найбільшим стягувачем є АТ "Фондовый конверс-центр" з обсягом вимог до 19,5 тис. громадян на суму 818,2 млн руб в українського "Альфа-банку". Всього, за даними АСВ, в ФЗВ звернулися 15 організацій - набувачів прав вимог за кредитами українських банків кримчанам, проте 12 з них отримали відмову в зв'язку з неподанням повного пакета документів.

Втім, подавати документи вони можуть необмежену кількість разів, так що число стягувачів з кримчан українських боргів через ФЗВ може зрости.

Нагадаємо, що в січні 2016 року окупаційна влада Криму обіцяла трирічну відстрочку на погашення кредитів, взятих в українських банках.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя