Кримчан окупанти змушують доносити на членів Меджлісу

Самопроголошений "заступник" голови Ради міністрів Криму Руслан Бальбек закликав глав міських адміністрацій анексованого Росією Криму доносити до прокуратури про діяльність членів Меджлісу на території півострова
Depo.Життя
29 травня 2016 21:34
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в його офіційному листі керівникам адміністрацій муніципальних утворень Криму, передає depo.ua з посиланням на QHA.

"Просимо Вас,керівників міських адміністрацій, провести інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення та в разі недотримання наведених заборон членами даного громадського об'єднання (Меджліс кримськотатарського народу). Просимо негайно надавати відомості про це і про вжиті заходи в прокуратуру Республіки Крим", - сказано в тексті листа.

Віце-прем'єр анексованого півострова в листі нагадав частина 3 статті 10 Федерального закону № 114, яка нібито забороняє використання державних ЗМІ, організацію мітингів і зібрань, демонстрацій, участь в референдумах та інших публічних заходах забороненим громадським організаціям.

Бальбек аргументує легітимність своєї "постанови" рішенням так званого російського Верховного суду Криму від 26 квітня "Про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя