Секретарка кримського "спікера" стала "міністром спорту"

"Голова Державної Ради Республіки Крим" Володимир Константинов пролобіював призначення своєї секретарки Єлизавети Кожечевої на посаду "міністра спорту Республіки Крим"
Depo.Життя
23 жовтня 2016 14:09
ФОТО: depo.ua

Про це заявив блогер Олександр Горний у своїй замітці для "Эха Москвы", передає Depo.ua.

"Знайомтеся: новий міністр спорту Республіки Крим з 18 жовтня - Єлизавета Василівна Кожичева, 30 років від роду, невисока, усміхнена білявка", - пише він.

"Якщо зайти на сайт Ради Міністрів Республіки Крим, то ми побачимо біографію, ніяк не пов'язану зі спортом, крім того, що дівчину, мабуть, готували до посади і з 2 серпня цього року вона була призначена першим заступником міністра спорту Криму", - зазначив блогер.

"Всі чудово розуміють, що Константинов продавив цю усміхнену дівчину на пост міністра. Крим маленький, і ні для кого не секрет, як багато вона значить для спікера Держради Республіки Крим", - заявив автор.

"Навіщо призначати свою секретарку-референта міністром? Дівчина особливо ніде не була помічена, крім як біля білого Range Rover у повному фарші, який, за наявною інформацією, належить Константинову?" - пише Горний.

Кремлівська маріонетка Константинов "проcунув" свою секретарку на "міністра спорту Криму" - фото 1

"Я вважаю, що це аж занадто для беззаконня, яке відбувалося і відбувається в Криму. Кадрова політика, коли ставлять своїх дівчаток, не нова, але ж не на посаду міністра. Так і хочеться сказати ще раз: "Путін! Ми втрачаємо довіру кримчан, вона вже втрачена майже". Але не почує нас Путін, і ми будемо дивитися цих ставлених дівчаток і хлопчиків", - зазначає блогер.

Кремлівська маріонетка Константинов "проcунув" свою секретарку на "міністра спорту Криму" - фото 2

"За минулі два тижні було дуже багато цікавих зустрічей, задавали дуже багато питань про Крим і що у нас тут відбувається. Федеральні товариші дуже стурбовані цим питанням. Що мені їм відповідати? Відповідаю просто: нічого хорошого, та й море вже холодне. Федералів уже дістали всі ці кримські фокуси, і я з ними повністю згоден", - підкреслив він.

Кремлівська маріонетка Константинов "проcунув" свою секретарку на "міністра спорту Криму" - фото 3

"У Криму похвалитися не можуть абсолютно нічим. Немає результатів, одна балаканина. Навіть дорогу нормально зробити не можуть. Вона дощем змивається. Чому? Відповідь дуже проста. Тому що міністрами і віце-прем'єрами стають чиїсь дівчатка-хлопчики", - завершив Горний.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя