Секретарка кримського "спікера" стала "міністром спорту"

"Голова Державної Ради Республіки Крим" Володимир Константинов пролобіював призначення своєї секретарки Єлизавети Кожечевої на посаду "міністра спорту Республіки Крим"

Про це заявив блогер Олександр Горний у своїй замітці для "Эха Москвы", передає Depo.ua.

"Знайомтеся: новий міністр спорту Республіки Крим з 18 жовтня - Єлизавета Василівна Кожичева, 30 років від роду, невисока, усміхнена білявка", - пише він.

"Якщо зайти на сайт Ради Міністрів Республіки Крим, то ми побачимо біографію, ніяк не пов'язану зі спортом, крім того, що дівчину, мабуть, готували до посади і з 2 серпня цього року вона була призначена першим заступником міністра спорту Криму", - зазначив блогер.

"Всі чудово розуміють, що Константинов продавив цю усміхнену дівчину на пост міністра. Крим маленький, і ні для кого не секрет, як багато вона значить для спікера Держради Республіки Крим", - заявив автор.

"Навіщо призначати свою секретарку-референта міністром? Дівчина особливо ніде не була помічена, крім як біля білого Range Rover у повному фарші, який, за наявною інформацією, належить Константинову?" - пише Горний.

Кремлівська маріонетка Константинов "проcунув" свою секретарку на "міністра спорту Криму" - фото 1

"Я вважаю, що це аж занадто для беззаконня, яке відбувалося і відбувається в Криму. Кадрова політика, коли ставлять своїх дівчаток, не нова, але ж не на посаду міністра. Так і хочеться сказати ще раз: "Путін! Ми втрачаємо довіру кримчан, вона вже втрачена майже". Але не почує нас Путін, і ми будемо дивитися цих ставлених дівчаток і хлопчиків", - зазначає блогер.

Кремлівська маріонетка Константинов "проcунув" свою секретарку на "міністра спорту Криму" - фото 2

"За минулі два тижні було дуже багато цікавих зустрічей, задавали дуже багато питань про Крим і що у нас тут відбувається. Федеральні товариші дуже стурбовані цим питанням. Що мені їм відповідати? Відповідаю просто: нічого хорошого, та й море вже холодне. Федералів уже дістали всі ці кримські фокуси, і я з ними повністю згоден", - підкреслив він.

Кремлівська маріонетка Константинов "проcунув" свою секретарку на "міністра спорту Криму" - фото 3

"У Криму похвалитися не можуть абсолютно нічим. Немає результатів, одна балаканина. Навіть дорогу нормально зробити не можуть. Вона дощем змивається. Чому? Відповідь дуже проста. Тому що міністрами і віце-прем'єрами стають чиїсь дівчатка-хлопчики", - завершив Горний.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя