UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кремль колонізує Крим за допомогою російських військових з "гарячих точок"

Росія поставила перед собою мету колонізувати анексований Крим і застосовує для цього кілька технологій, у тому числі привозить на півострів силовиків із "гарячих точок" російських регіонів
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

Зокрема, таку думку висловив російський соціолог і правозахисник, доктор політичних наук, голова правління експертної групи "Сова" Михайло Сава.

За його словами, незважаючи на зусилля, поки Росії "не вдалося перетворити Крим у "свій" регіон за духом і за правилами життя".

"У Криму здійснюються дуже активні спроби колонізувати його саме в цьому прямому імперському сенсі. Застосовується кілька методик, що доповнюють одина одну. Це часткова заміна населення, коли силовики і не тільки прибувають з інших регіонів. Співробітники ФСБ, які перекочували до Криму, до цього головним чином працювали в гарячих точках Північного Кавказу. Дуже багато офіцерів із Дагестану, з Чеченської Республіки, які спрямовані до Криму для використання свого "багатого досвіду", – сказав правозахисник.

Михайло Сава додав, що також на півострів перевозять поліцейських із віддалених регіонів сусідньої Росії.

"Поліцейських набирають аж до Далекого Сходу, є програми пільгового переселення для пенсіонерів із Крайньої Півночі", – зазначив він.

2018 року міграційний приріст в анексований Крим за рахунок регіонів сусідньої Росії виявився приблизно в півтора рази більше, ніж 2017-го, йдеться в звіті Кримстата, опублікованого 11 лютого. Всього за останній рік на півострів офіційно переїхало трохи більше 19 тисяч росіян, у той час як до Росії виїхали 17,5 тисячі кримчан. 2017 року до Криму переселилися приблизно 17 тисяч росіян, а 16 тисяч кримчан покинули півострів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme