Кожна десята дитина у світі змушена працювати

У світі майже кожна десята дитина змушена працювати, аби допомогти вижити своїй родині, загалом це 152 мільйони хлопців та дівчат

Про це йдеться в заяві ЮНІСЕФ, оприлюдненій з нагоди відзначення 12 червня Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, інформує Depo.ua.

Дитяча праця зустрічається практично в усіх секторах економіки, проте 7 з 10 дітей працюють у сільському господарстві.

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ закликав уряди, громадянське суспільство та підприємства енергійніше боротися з причинами дитячої праці: злиднями, відсутністю шансів на отримання освіти та дискримінацією дівчат.

Однак в ООН підкреслюють, що за останні десятиліття відбулося значне скорочення кількості працюючих дітей — з 246 млн у 2000 році до 152 млн в 2016. Проте, йдеться в заяві, останнім часом темпи зниження сповільнилися. Якщо зниження числа працюючих дітей триватиме нинішніми темпами, то в 2025 році в усьому світі працюватимуть 121 млн дітей.

"У 2015 році були прийняті 17 цілей в галузі сталого розвитку, одна з них закликає покінчити з насильницькою працею і з усіма формами дитячої праці до 2030 року. Ми повинні діяти спільно для досягнення цієї мети", — йдеться в заяві.

Нагадаємо, 28 березня у звіті ЮНІСЕФ повідомлялося, що більшість дітей під час війни помирають не від куль, а через відсутність чистої води.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"