UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кожен десятий загиблий на виробництві був п'яним

Фонд соціального страхування України (ФССУ) в січні-липні 2019 року зареєстрував 189 смертельних випадків на виробництві, з яких 19 (понад 10%) сталися через алкогольне сп'яніння потерпілих

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Загалом за перше півріччя фонд зареєстрував 2,335 тис. постраждалих від нещасних випадків на виробництві, з яких 56 осіб (2,4%) перебували в стані алкогольного сп'яніння.

"Працівникам у стані алкогольного, токсичного чи наркотичного сп’яніння заборонено перебувати на виробничих об’єктах. Такі працівники мають бути відсторонені від виконання робіт відповідно до вимог правил внутрішнього трудового розпорядку підприємства або колективного договору. На жаль, не завжди сп’яніння є помітним, наприклад, під впливом малих доз алкоголю може не бути явних зовнішніх ознак, однак у людини вже зменшується швидкість рухових реакцій, знижується працездатність, прискорюється стомлюваність. Робота в такому стані є частою причиною травм, зокрема, саме серед працівників у стані сп’яніння спостерігається високий рівень смертельного травматизму", – цитує прес-служба начальника управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції ФССУ Сергія Таровика.

У фонді зазначають, що загальні захворювання або невиробничі травми, що сталися внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або дій, пов’язаних із таким сп’янінням, є підставою для відмови в наданні допомоги з тимчасової непрацездатності.

Нагадаємо, 24 липня у Сваляві п’яний водій на мікроавтобусі "зніс" електроопору.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme