Козаки зробили селфі розміром з п'ятиповерховий будинок

Вперше Козаки постали перед жителями міста в такому розмірі: у Києві створено мурал "Козаки"
Depo.Життя
31 серпня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua

Він розмістився на 150 кв.м п'ятиповерхового будинку в Святошинському районі. На ньому зображені Козаки, які роблять селфі на тлі визначних пам'яток Києва. Яскраві і веселі персонажі впевнено стають жителями міста.

Козаки зробили селфі розміром з п'ятиповерховий будинок - фото 1

Прем'єра нового мультсеріалу "Козаки.Футбол", представленість на святах міста, активне життя в digital, участь в Tattoo фестивалях, а тепер і Street Аrt - бути з Козаками стильно і трендово! У свою чергу і самі Козаки стали сучасними і модними, навчилися користуватись гаджетами і освоїли селфі-палицю.

Козаки зробили селфі розміром з п'ятиповерховий будинок - фото 2

Мурал "Козаки" став подарунком до Дня Знань. Це дуже символічно, тому що він розташувався прямо навпроти центрального входу в нову школу №140, за адресою вул. Львівська 47/8. Так що з початком нового навчального року всі учні школи, а також просто жителі Святошинського району, зможуть зустрічатися з улюбленими персонажами мультфільмів кожен день, мурал повинен стати відмінним місцем для фото.

Ініціаторами створення art об'єкта стали Голова Святошинської районної у м.Києві державної адміністрації Володимир Каретко і генеральний продюсер студії анімації Baraban Едуард Ахрамович. Фінансування проекту проводиться Благодійним Фондом Олександра Третякова.

Створювався мурал протягом 8 днів командою художників # Gide1, м. Київ.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя