Kozak System зняли кліп про Ісуса і "юрбу мудил" з Московського патріархату (ВІДЕО)

Сьогодні, 17 квітня, Kozak System оприлюднили в мережі новий мультиплікаційний кліп на пісню "Фарисейська", присвячений проблемі існування московського патріархату в сучасній Україні

В кадрі унікального мульт-відео присутні і сам Ісус Христос у жовто-блакитній тозі, який повстає у кліпі у трьох вимірах: Хіпі, що уособлює мир та гармонію, Художника - творця, козака Мамая - борця із фарисейством, присутні самі "фарисеї", в яких із легкість вгадуються діячі московської пропаганди та православної церкви МП, Звонімір Бобан з Бобаном Марковичем, самі музиканти Kozak System та навіть автор слів - відомий поет Артем Полежака.

"Нас давно і гостро турбує тема впливу московського патріархату на свідомість українців. Її присутність в сучасній Україні неприпустима. Це абсолютно ворожа нам субстанція, а її діяльність несе пряму шкоду нам і нашим дітям. Пісня "Фарисейська" саме для цього і написана,щоб культурними засобами, та в іронічній формі вказати на існування цієї проблеми", - каже про нову пісню фронтмен гурту Іван Леньо.

За візуальне втілення контраверсійної пісні взялася франківська майстерня "Теплі іграшки", відома своїми надзвичайно зворушливими образами, реалізованими у глиняних фігурках:

"Через відео можна оживити глиняні мініатюри, сформувати характер та світогляд скульптурам, а це дуже захоплюючий процес. Ця пропозиція стала нагодою для Теплих Іграшок вперше виконати ролі у музиному кліпі, а для мене випробувати себе у ролі режисера-сценариста музичного твору. "Фарисейська" до біса актуальна пісня, несе в собі багато змістів. Круто, що зйомками зайнявся Артем Руско, який творить анімацю. Тому бонусом для мініатюр став ліпсінг – маленький Іван Леньо заспівав насправді) Найцікавішим моментом в роботі став кадр з міні "потопом", який накриває фарисеїв. Потрібно було з першого разу красиво накрити хвилею "фарисейський пляж".Сподіваюсь ця робота стане однією з родзинок у творчості KOZAK SYSTEM, адже це перший глиняний кліп в українському інформаційному просторі, що робить його унікальним" - коментує співпрацю скульптор-мультиплікатор Богдан Савлюк.

30 березня цього року Kozak System з концертним аншлагом презентували свою четверту платівку "Не Моя", в яку увійшли 8 композицій про складне та драматичне кохання. Гостросоціальна "Фарисейська", яку за месседжем самі музиканти називають "релігійним "Маніфестом", була презентована сьогодні, за місяць після релізу альбому "Не Моя".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна