ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Коштовності останньої королеви Франції продадуть на аукціоні (ФОТО, ВІДЕО)

Ювелірні прикраси, що належали королеві Франції Марії-Антуанетті, виставлені на продаж на аукціоні Sotheby's в Женеві

Depo.Життя
14 листопада 2018 17:54
ФОТО: depo.ua

Вони були приховані від публіки протягом останніх 200 років, тому нинішні торги експерти називають найзначнішими в історії, оскільки королівські коштовності подібного рівня вкрай рідко виставляються на продаж, передає Depo.ua з посиланням на Російську службу ВВС.

На торги виставлені перлове кольє з діамантово-перловою підвіскою і сережки, які належали Марії-Антуанетті. Вони продаються разом з обширною колекцією прикрас, якою володіла італійська королівська сім'я Бурбонів-Парми.

"Ця екстраординарна колекція коштовностей дає чудову можливість познайомитися з тим, як жили їхні власники за останні кілька сотень років", - так прокоментувала ці торги заступник директора женевського відділення Sotheby's Даніелла Мачетті.

Однак незалежно від історії їх власників, всі ці речі гарні самі по собі, прикрашені рідкісними дорогоцінними каменями і зроблені з найбільшою ювелірною майстерністю.

Одним з найдорожчих предметів є перлина Марії-Антуанетти - натуральна перлина, оформлена як прикрашена діамантами підвіска, яку експерти оцінюють в $2 млн.

Намисто з натуральних перлів і діамантів, а також пара сережок з перлів і діамантів оцінюються в $300 тис. за кожен лот, тоді як перстень з вензелем, якому захований локон королеви, оцінений в $10 тис.

Серед інших предметів цієї королівської колекції - особисті прикраси, що належали королю Франції Карлу X, зокрема, діамантова тіара, що оцінюється в $550 тис.

Довідка: Марія-Антуанетта була молодшою дочкою імператора Австрії Франца I і його дружини, ерцгерцогині Марії Терезії. Її заміжжя з королем Франції Людовіком XVI об'єднало дві королівські династії Габсбургів і Бурбонів.

У ролі королеви Франції Марія-Антуанетта вирізнялася екстравагантноюм і вкрай марнотратною поведінкою, що викликало до неї різку неприязнь народу і в підсумку призвело до Французької революції. Їй вдалося вивезти свої коштовності до родичів у Австрію, проте сама вона не зуміла втекти з Франції і була страчена на гільйотині в 1793 році у віці 37 років.

On public view for the first time and carrying with them 200 years of history, the Royal Jewels from the Bourbon Parma Family will be in New York through 17 October! Don't miss the opportunity to see incredible antique jewels fit for the kings and queens of Europe – including France's ill-fated queen, Marie Antoinette. The collection, which will be offered at auction in #Geneva on 14 November, includes stunning natural pearl jewels, ravishing tiaras and extraordinary diamond pieces. This beautiful brooch features a gorgeous yellow sapphire surrounded by diamonds, belonged to Archduchess Frédéric of Austria (born Princess Isabelle of Croÿ) and was passed down through generations of this illustrious family #sothebysjewels #bourbonparmajewels #sothebysgeneva #antiquejewels #magnificentjewels #historicjewels #brooch #newyork

Публикация от Sotheby's (@sothebys)

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя