Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ"

Корпорація "УкрАВТО", в рамках найдравовішої автоподії 2016 року – Столичного Автошоу – заявляє про початок діяльності з продажу автомобілів з пробігом під егідою "АвтоХІТ"
Depo.Життя
2 червня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ"
Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ"

Корпорацією "УкрАвто", як лідером ринку нових автомобілів, створено нову компанію "Юніверсал Моторз Груп", що пропонує послуги на ринку автомобілів з пробігом.

Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ" - фото 1

Компанія ставить собі за мету створення цивілізованого ринку вживаних автомобілів; ринок, де працюють зрозумілі та законні відносини між Продавцем та Покупцем.

Нова законодавча база, що діє з недавнього часу, дає змогу розкрити потенціал ринку автомобілів з пробігом та привести торгівлю до сучасних та комфортних салонів, що є новим етапом в розвитку автомобільного бізнесу в країні.

Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ" - фото 2

Для досягнення своєї мети компанія зосереджується на таких напрямках: 

- Якісний товар – автомобілі, що законно придбані, вільні від застав та судових заборон, мають прозору історію експлуатації, технічно справні та належать компанії.

Джерела формування пропозиції АвтоХІТ: клієнтська база Корпорації "УкрАВТО", що налічує більше 1-го мільйона активних контактів; пропозиції від найбільших корпоративних автопарків-партнерів УкрАВТО (AVIS, ALD Automotive та інші); парк службового транспорту підприємств Корпорації "УкрАВТО" та автомобілі з парків тест-драйву.

Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ" - фото 3

- Надання послуг післяпродажної підтримки з можливістю повернення, обміну та сервісного обслуговування автомобілів. 

Протягом 14 діб з моменту купівлі автомобіля з пробігом АвтоХІТ надає право покупцеві повернути або обміняти придбаний авто. Такий пункт міститься у стандартних Договорах купівлі-продажу. До кінця року клієнтам АвтоХІТ будуть запропоновані пакети асистансу та бонусні програми.

Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ" - фото 4

- Центри обслуговування – до кінця року заплановане відкриття сервісних центрів з зоною комфортного обслуговування клієнтів в найбільших містах України.

- Персонал – консультанти з багаторічним досвідом, які швидко та якісно запропонують необхідну послугу.

* Довідка про компанію:
Під егідою АвтоХІТ здійснює діяльність товариство з обмеженою відповідальністю «Юніверсал Моторз Груп», засноване Корпорацією УкрАВТО в 2015 р Місією ТОВ «Юніверсал Моторз Груп» є формування цивілізованих умов функціонування ринку трейд-ін для автомобілів з пробігом.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Юніверсал Моторз Груп»
Юридична адреса: вул. Червоноармійська, 15/2
01004 Київ, Україна
Тел. +38(044)2013304

www.avto-hit.com.ua

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя