Як зняти гель-лак самостійно вдома

В Україні розпочався карантин, аби зупинити розповсюдження коронавірусної інфекції, від якої страждає майже увесь світ

Тіма Печерська
Журналіст відділу «Життя» і відділу «Новини»
Як зняти гель-лак самостійно вдома…

Однією з проблем, з якими зіштовхнулися українці, стало закриття салонів краси. Переважно для жінок Depo.ua розпочинає рубрику з порадами, як зробити своє життя вдома комфортнішим і яким чином замінити або самостійно влаштувати собі ту чи іншу процедуру.

Не хвилюйтеся, ми не будемо радити вам рецепти догляду за шкірою за допомогою засобів, які є під рукою. Не будемо давати порад, як пошити маску, труси, бюстгальтер самостійно. Ми просто розповімо, чи варто робити ти чи іншу процедуру, яку ви звикли робити в салоні, вдома.

Звісно, якщо у вас з вашим майстром гарні стосунки і ви можете без шкоди до оточуючих домовитися про видалення гель-лаку вдома, то це найкращий варіант. Проте він доступний не всім.

Як зняти гель-лак, шелак вдома

нанесення гель лаку

Як відомо, таке покриття є щільним і допомагає зберегти гарний вигляд нігтів на декілька тижнів. Проте вагомим мінусом є той факт, що кожні два-три тижні його необхідно знімати. Зазвичай жінки роблять це у салоні. Це і не дивно, адже така процедура, зроблена вдома без досвіду, може коштувати вашим нігтям здоров'я і нормального вигляду. 

Читаючи поради в інтернеті, можна зустріти два варіанти: за допомогою ацетону і за допомогою пилки.

Зняття гель-лаку за допомогою ацетону

манікюр перед нанесенням гель лаку

Для такого способу вам знадобляться:

– рідина для зняття лаку з ацетоном

– ватні диски

– фольга

– апельсинова паличка для нігтів чи спеціальний залізний інструмент для того, аби відсунути кутикулу

– пилка для шліфування

– олія для кутикули

– крем для рук

Спочатку потрібно гарно вимити руки з милом, аби знежирити нігті. Ти ж пам'ятаєш, що тепер ми миємо руки дуже якісно, впродовж 20 секунд?

Беремо ватні диски, розрізаємо навпіл. Змочуємо ацетоном, загортаємо ніготь, а зверху герметизуємо усе це фольгою. 

Тримаємо 15-20 хвилин, постійно масажуючи нігті.

Згодом знімаємо і ватний диск, і фольгу.

Допомагаємо паличкою або інструментом зняти шматочку шелаку, якщо залишився, трошки працюємо пилкою на поверхні нігтя, аби було красиво. 

Фінальний етап – наносимо олію на кутикулу, трохи згодом змащуємо руки кремом. Готово!

Екстремальний спосіб

Нікому не радимо так робитиАле на просторі інтернету є досить швидкий і радикальний метод. Занурити у чашу з ацетоновою рідиною для зняття лаку нігті і почекати 7-10 хвилин. Дивіться, аби гель-лак не відпав разом з пальцями. 

За допомогою пилки або фрезера

зняття гель лаку

Цей спосіб підійде для більш сміливої та досвідченої жінки, войовниці з гель-лаком. Тут потрібно мати гарний інструмент, мати тверду руку та не перестаратися, аби не зняти потрібну поверхню для нігтів.

Фрезер є не у кожної людини вдома. Щоб оволодіти технікою користування, потрібен час і досвід. Навіть, якщо ви придбали такий апарат, це не гарантує того результату, на який ви очікуєте.

Саме відпаде

Дехто радить краще не втручатися у життя нігтів, вкритих шелаком, і просто нічого не робити, очікуючи, доки він сам злізе, мовляв, це принесе менше шкоди, ніж фізичний або хімічний вплив на нігті.


 

 Поради від майстрині манікюру

За порадою я звернулася до Даші Марцінко, майстрині манікюру одного зі столичних неіл-барів. 

"Насправді, порада про те, що краще не чіпати гель-лак і ходити з ним більше 3-4 тижнів, жахлива. Справа у тому, що через довге носіння покриття під ним може утворитися грибок, а це дуже шкідливо. Краще вже використати метод з фольгою та ватними дисками, проте активно слідкувати за процесом і не перетримати компреси. Метод з пилкою потребує досвіду і може бути ще більш травматичним, ніж з ацетоновою рідиною", – заявила майстриня. 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme