Корольова відповіла СБУ на заборону в'їзду і попросила викачати українську кров (ФОТО)

Російська співачка українського походження Наталя Корольова прокоментувала рішення СБУ про заборону їй в'їзду в Україну на 5 років, назвавши себе жертвою політичного піару, зокрема піару Юлії Тимошенко
Depo.Життя
22 жовтня 2016 22:07
ФОТО: depo.ua

Артистка обурена тим, що її записали в "шпіонки Кремля", і що тепер вона може вже ніколи не побачити живою свою бабусю, котрій уже 94 роки, передає Depo.ua з посиланням на Mk.ru.

Корольова відповіла СБУ на заборону в'їзду і попросила викачати українську кров (ФОТО) - фото 1

Своїми емоціями щодо цього вона поділилася з російськими та українськими ЗМІ.

"Я з подивом дізналася з Інтернету, що я – "шпіонка з Кремля" і багато інших небувальщин. Але щоби маразм досяг такого градусу… Я розумію, що є в Україні великі фантазери, але не до такого ж ступеня! Тут уже в ранг фантастів їх треба включати. Герберт Уеллс із його "Війною світів" міг би постояти осторонь порівняно з тим, що пишуть про мене", - сказала співачка.

"Вважаю, що певні люди просто вирішили на мені попіаритися. Тимошенко ж замало піару! Іншим теж, я вже просто не пам’ятаю їхні прізвища… Це все називається: "Світ з'їхав з глузду – в тій частині землі, де Україна". Я просто не можу знайти пристойних слів – мені їх складно підібрати…", - сказала вона. 

На думку Корольової, чиє справжнє прізвище Поривай, ця заборона позбавила права вибору людей, котрі розкупили квитки на її концерт в Палац "Україна", що мав відбутися 14-го грудня. Тоді як право вибору – це те, за що стояв Майдан. Співачка вважає, що в такий спосіб політики відволікають народ від важливіших проблем у країні.

"Тобто люди хочуть прийти на концерт, вони обирають своїми грошима. Хоча ви розумієте, там смутний стан у країні, люди зубожіли. Вони готові нести гроші, прийти на концерт, вони проголосували грошима, не лише своєю любов'ю до артиста, а ще й гаманцем", - вважає співачка.

"Росіяни та українці, ті, що "мислять", нормально між собою спілкуються – немає ніякого розбрату, розборок. А "зомбовані" йдуть на поводу інформаційної пропаганди. Не треба створювати штучно ситуацій, коли українську та російську нації зіштовхують лобами. Час і так надто агресивний. Якщо вже "своїх" ділити на "зовсім своїх" та "не надто своїх" – що ж далі?", - сказала Наталя.

"Люди, в мені тече українська кров, що ж мені, з вен її викачати?", - додала вона.

Корольова підкреслила, що, оскільки її родина живе на три країни, і розуміючи "непросту політичну ситуацію", вона завжди займала нейтральну позицію, хоча її й намагалися провокувати на якісь висловлювання. 

Наталя прокоментувала свої фото з Володимиром Путіним, котрі мали великий резонанс у ЗМІ. 

"І що далі? Вони екстрасенси? Хіба на фотографіях видно ситуацію, котру вони  (критики) описують? Якщо так, мені було б дуже приємно, якщо я – улюблена співачка нашого президента. Проте особисто я такої інформації не маю. А писаки з України, вочевидь, мають", - зазначила артистка.

"У мне в архівах є дуже багато фотографій із президентами, видатними політиками різних країн. І що? Я популярна, відома красива жінка", - зазначила Наталя. 

Співачка підкреслила, що "пів-України спокійно відпочиває в Криму", тобто й їх СБУ мала б так само "закрити", як і її.

"Це реальний прецедент, людей залякують. Ти не можеш мати своєї точки зору, не можеш висказати те, що тобі не подобається… Не дай Боже щось сказати! Все! Ворог народу! Розумієте, до чого це йде?", - наголосила артистка. 

На своїй сторінці в соцмережі Instagram Корольова теж звернулася до шанувальників, перепросивши за те, що "виявилася безсилою перед продажними брехливими та боягузливими людиськами", котрі підло розлучили її з ними на довгих 5 років.

Нагадаємо, 21 жовтня СБУ заборонила Корольовій в'їзд в Україну.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя