"Король Лев": Відгуки глядачів і цікаві факти про фільм

18 липня в Україні відбулася прем'єра ремейка знаменитого мультфільму "Король Лев"

"Король Лев": Відгуки глядачів і цікаві…

Depo.ua розкаже головне про цей фільм, які можуть бути цікаві кіноманам.

"Король Лев": Цікаві факти, бюджет і трейлер

Кінокомпанія Disney почала знімати фільм влітку 2017 року. 

Слоган картини – "Король повертається", а тривалість – майже дві години. Цей факт потрібно мати на увазі батькам маленьких дітей, яким може бути важко висидіти у кріслі кінотеатру 118 хвилин.

Бюджет стрічки 2019 року – чималий – $260 млн. Творці очікують, що за перші 10 днів прокату "Король Лев" збере близько $500 млн.

Також кінокритики впевнені, що "Король Лев" може стати другим найпопулярнішим фільмом 2019 року після фільму "Месники: Фінал".

Довідка. Оригінальний мультфільм вийшов у 1994 році, а у 2002 і 2011 роках у світ виходив римейк цього мультику. Тоді картина з бюджетом $45 мільйонів зібрала у прокаті $960 млн.

"Король Лев": Зірковий режисер, який надихався Африкою

Режисера фільму Джона Фавро більшість з кіноманів знають за роллю беззмінного Хеппі, друга і помічника Залізної людини, в фільмах "Залізна людина", "Месники" і "Людина-павук".

Для Джона Фавро це не перший режисерський досвід, адже у 2001 році він зняв комедію "Все схоплено"разом з Вінсом Воном. У 2016 році Джон Фавро працював над фільмом "Книга джунглів", де застосував сучасні технології, щоб забезпечити повне занурення глядача в історію. Тоді Фавро отримав "Оскар" в категорії "Кращі візуальні ефекти".

За словами Фавро, "Короля Лева" він задумав під час подорожі Африкою.

"Пам'ятаю, ми їхали на сафарі і хтось із нашої групи почав співати пісню "Акуна Матата", а потім ми побачили левів на скелі, і всі в унісон сказали "О, як в "Королі Леві". Саме в той момент мені спала на думку ідея про зйомки фільму. Цю історію знають всі. Ми чуємо її в телешоу, комедійних монологах і різних скетчах. Це величезна частина нашої культури. Disney вдалося досягти грандіозного успіху після зйомок оригінальної анімаційної версії, а також після прем'єри мюзиклу в театрі на Бродвеї. Я знав, що мені потрібно бути дуже обережним. Я відчував величезну відповідальність, адже не мав права на помилку", – розповідає Фавро.

"Король Лев": Цікаві факти про зйомку картини

Під час зйомок Фавро використав прийом технологічної розповіді: він поєднує в собі кінозйомку в прямому ефірі і фотореалістичні комп'ютерні зображення. Віртуальна реальність дозволила Фавро прогулятися по комп'ютерній знімальному майданчику і відчути себе частиною савани, як ніби він знаходиться поруч з Сімбою. За словами продюсера Карен Гилкрист, режисер намагався зробити фільм максимально реалістичним, повідомляє vogue.ua.

Після того, як фільм був знятий за допомогою використання технологій віртуальної реальності, Джон Фавро перейшов на новий етап роботи і став режисерувати картину в процесі анімації. У підсумку, велика команда, що складалася з художників, технічних фахівців, професіоналів в сфері ігрового кіно і передових аніматорів винайшла, по суті, новий спосіб зйомки фільму. 

"Король Лев": Аткорський склад і Бейонсе як перлина

Акторський склад вражає: Дональду Гловеру випало озвучувати "Короля Лева" Сімбу; Бейонсе Картер-Ноулз - його вірну подругу, а в майбутньому улюблену Сімби - Налу; лева Муфасу озвучив Джеймс Ерл Джонс, голосом якого персонаж говорив і в оригінальній версії фільму; Чівател Еджіофор в ролі Шрама; Елфрі Вудард в ролі матері Сімби - Сарабі; Джейді МакКрері дісталася роль маленького Сімби.

Дональд Гловер розкрив декілька секретів зі знімального майданчика. Як виявилося, Джон Фавро вимагав максимум емоцій від тих, хто був задіяний у зйомках "Короля лева". Для цього він застосовував техніку експериментального театру, і замість того, щоб актори перебували в кімнаті навпроти, художники побудували театральний простір, щоб герої могли взаємодіяти один з одним. Камери були заховані за темними занавісками, а актори працювали так, ніби перебували на сцені театру. 

Кліп до саундтреку "Короля Льва" SPIRIT Бейонсе вже встиг стати популярним. У роботі Бейонсе постає посеред пустелі, а поряд із зіркою можна побачити її старшу доньку Блу Айві.

"Ідея відео полягає в тому, щоб показати, що Бог – художник, а природна краса не потребує художнього оформлення. Це краса кольору, краса традиції", – прокоментувала Бейонсе. 

"Король Лев": Відгуки та рейтинг IMDb

На підставі майже 9 тисяч голосів на IMDb рейтинг картини поки що невисокий – 6.6/10, в той час як Rotten Tomatoes дає йому 6.45/10, а Metacritic, - 56/100.

Проте треба зважати на те, що прем'єра відбулася нещодавно, і правдивий рейтинг можна буде лише побачити, коли пройде 10 днів. 

У мережі відгуки неоднозначні: одні захоплені графікою та режисерьскою роботою, а інші – критикують фільм за несхожіть на оригінальний мультик.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme