Як Хливнюк у Палаці спорту боявся китайських розеток

Гурт "Бумбокс" розпочав музичний тур "Люди" аншлаговим концертом у столичному Палаці спорту
Depo.Життя
3 квітня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
Як Хливнюк у Палаці спорту боявся китайських розеток
Як Хливнюк у Палаці спорту боявся китайських розеток

"Звісно, трошки лячно перед концертом. Воно й зрозуміло. Раптом щось не включиться. Розетки у нас китайські", - жартує перед журналістам Андрій Хливнюк, лідер гурту "Бумбокс".

На ньому його звичні атрибути – джинси та кепка, а на обличчі - врівноважена посмішка. Хоча Хливнюк не приховує: цього вечора збирається відірватися на повну і показати киянам справжнє шоу, а також заспівати, як нових, так і старих пісень.

"Це було б дуже цинічно, якби ми обмежилися лише новими піснями. Період зараз нелегкий і для нас, і для вас", - зізнається музикант.

Тим часом до столичного Палацу спорту "стікаються" глядачі. Адже власне з концерту у Києві "Бумбокс" розпочав свій музичний тур "Люди", з яким планує об’їхати 14 міст України серед яких: Дніпропетровськ, Полтава, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Чернівці, Львів та ін.

Найбільше серед публіки молоденьких дівчаток, одягнених у клітчаті сорочки і джинси. Воно й недивно, адже самі музиканти "Бумбоксу" полюбляють цей стиль одягу. Щоправда, чекати початку концерту доводиться не менше години. Аби час плинув швидше глядачі захоплено роблять селфі, а також час від часу викликають музикантів на сцену. І нарешті гасне світло. Оживає величезний екран, на якому зображено касетний магнітофон, а з динаміків лунають перші акорди легендарної "Поліни".

Далі публіку гурт розігріває старими хітами, як маленька "Маленька дитина" та "Я твой", а згодом лунають нові пісні "Мала" та "Люди" зі свіжого макси-сингу "Люди", який було презентовано 1 квітня.

"Я вам всім справді дуже вдячний. Без вас тут було б геть сумно", - вигукує у повний зал Палацу Спорту Хливнюк.

Дякувати й справді було за що. Адже, не зважаючи на війну в країні, і геть нелегкі часи в економічному плані, фани гурту "проголосували" за музикантів своїми квитками, влаштувавши у залі повний аншлаг.

Зрештою, на думку Хливнюка, це і є справжньою підтримкою українського музиканта, як то кажуть, не на словах, а на ділі.

"А то тут мене почали звинувачувати, що я псих і проти всіх", - жартує зі сцени Хливнюк.

Таким чином він натякає на псевдоопіку вітчизною музикою з боку Мінкульту, який збирається ввести квотування радіоефіру. До речі, через незгоду з цією ініціативою на своїй сторінці у "Фейсбуці" Хливнюка ледь не звинуватили у зраді.

"Я за те, щоб доопрацювати цей закон, щоб не рухнули мої улюблені Lounge FM. Дати їм час, аби вони мали змогу прорахувати всі можливості. А всі відразу підняли прапори і почали кричати зрада", - пояснив музикант ситуацію журналістам перед концертом.

Зрештою головний меседж, який Хливнюк хотів того вечора донести зводився не у тому, щоб когось у чомусь звинуватити чи виправдати, а в заклику до гармонії та людяності одне до одного. І, на щастя, "Бумбоксу" вдалося це зробити. 

Читайте також: Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк розповів, чому хоче, але не виступає на Росії, якими мовами писатиме пісні та про тролінг кримчан, якого не було.

Концерт "Бумбокса" - фото 1

Концерт "Бумбокса" - фото 2

Концерт "Бумбокса" - фото 3

Концерт "Бумбокса" - фото 4

Концерт "Бумбокса" - фото 5

Концерт "Бумбокса" - фото 6

Концерт "Бумбокса" - фото 7

Концерт "Бумбокса" - фото 8

Концерт "Бумбокса" - фото 9

Концерт "Бумбокса" - фото 10

Концерт "Бумбокса" - фото 11

Концерт "Бумбокса" - фото 12

Концерт "Бумбокса" - фото 13

Концерт "Бумбокса" - фото 14

Концерт "Бумбокса" - фото 15

Концерт "Бумбокса" - фото 16

Концерт "Бумбокса" - фото 17

Концерт "Бумбокса" - фото 18

Концерт "Бумбокса" - фото 19

Концерт "Бумбокса" - фото 20

Концерт "Бумбокса" - фото 21

Концерт "Бумбокса" - фото 22

Концерт "Бумбокса" - фото 23

Концерт "Бумбокса" - фото 24

Концерт "Бумбокса" - фото 25

Концерт "Бумбокса" - фото 26

Концерт "Бумбокса" - фото 27

Фото: Олександр Хоменко / depo.ua

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя