Конкурсанткам "Міс Росія 2016" бажають зламати ноги і звинувачують в аморальній поведінці

На Росії розгорівся скандал через участь в конкурсі "Міс Росія 2016" трьох представниць від Північного Кавказу
Depo.Життя
13 квітня 2016 11:41
ФОТО: depo.ua

Через те, що дівчата сфотографувалися для одного з етапів конкурсу в купальниках, на них тут же посипалися образи.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на російське видання "Комсомольская правда".

Справа в тому, що громадськість Кавказу неоднозначно сприйняла участь в такому масштабному конкурсі Катерини Хачировим з Північної Осетії, Альбіни Ільдаровой з Дагестану і Назім Гоови з Кабардино-Балкарії через суворі закони Кавказу.

Конкурсанткам "Міс Росія 2016" бажають зламати ноги і звинувачують в аморальній поведінці - фото 1

Через фотосесії в купальниках юних красунь звинувачують в аморальному поведінці, вульгарності і ганьбу своїх республік і батьків. Дівчатам приписують пластичні операції, вульгарну поведінку та й просто бажають всіх бід і нещасть.

Коментар з одного популярного паблік (орфографія і пунктуація автора збережені): "Це не тільки мене стосується, а будь-якого кавказця! Нормальний чоловік ніколи не буде мовчати побачивши таке! Це ганьба всієї нації! І Іслам не схвалює коли людина проходить повз гріха і просто мовчить! "

Конкурсанткам "Міс Росія 2016" бажають зламати ноги і звинувачують в аморальній поведінці - фото 2

При цьому Катерина Хачирова продовжує наполегливо залишатися в п'ятірці найвродливіших дівчат країни на думку тих, хто проголосував за неї росіян. Назіма Гоова займає тринадцяту сходинку рейтингу, а Альбіна Ільдарова всього шістнадцяту.

У той же час голова координаційного центру мусульман Північного Кавказу Ісмаїл Бердиєв так коментує ситуацію, що склалася: "Я вважаю, що представниці Кавказу не повинні фотографуватися в купальниках, а тим більше в нижній білизні. Якщо це обов'язкова умова конкурсу, то мусульманки не можуть в ньому брати участь. Це йде врозріз з нашою релігією. Та й взагалі, я б дівчатам всіх національностей рекомендував бути скромніше. Але ось з приводу образ і погроз в інтернеті я можу сказати, що це хуліганство. Таких коментаторів потрібно карати". 

Конкурсанткам "Міс Росія 2016" бажають зламати ноги і звинувачують в аморальній поведінці - фото 3

Конкурсанткам "Міс Росія 2016" бажають зламати ноги і звинувачують в аморальній поведінці - фото 4

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя