Конкурент Маска випробував гігантського робота з "Чужого"

Глава Amazon Джефф Безос у ході науково-технічної конференції MARS-2017 провів випробування гігантського робота Method-2 південнокорейської компанії Hankook Mirae

Depo.Життя
20 березня 2017 17:20
ФОТО: depo.ua

Випробувати машину він зміг в рамках конференції у сфері робототехніки, машинного навчання та освоєння космосу MARS, пише Depo.ua з посиланням на The Verge.

Один з найбагатших людей планети зробив кілька кроків, перебуваючи за пультом управління новим роботом. За словами Безоса, він отримав "дивовижний і величезний досвід пілотування" завдяки розробці південнокорейської компанії Hankook Mirae.

"Я тільки що керував приголомшливим (і величезним) роботом завдяки технології Hankook Mirae Technology. Чудово!", - пише Безос уТвіттері.

"Чому я почуваюся як Сігурні Уівер?", — прокоментував випробування Безос, маючи на увазі героїню з фільму "Чужий", яка управляла подібним роботом.

Поки що Method-2 пеербуває на стадії розробки — на конференції Hankook Mirae продемонструвала лише, як робот може виконувати окремі рухи руками і ногами. Більш того, деякі блогери вважають Method-2 містифікацією, через троси, які прикріплені до плечей робота. За словами розробника, ці троси служили лише страховкою на випадок перекидання.

За дизайн робота частково відповідав художник родом з Молдови Віталій Булгаров, який також працював над фільмами "Привид в обладунках" і "Трансформери 4".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя