Компанії всього світу відзначають покращення роботи після переходу на чотириденний робочий тиждень

Компанії, які скоротили робочий тиждень до 4 днів, виявили, що це призводить до підвищення продуктивності персоналу і зниження професійного вигорання

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Reuters.

"Це набагато корисніше, і ми справляємося краще, якщо не працюємо в шаленому темпі", - говорить Ян Шульц-Хофен, засновник берлінської компанії з розробки програмного забезпечення для управління проектами Planio, яка на початку року надала десяти своїм співробітникам чотириденний тиждень.

У Новій Зеландії страхова компанія Perpetual Guardian повідомила про зниження стресу і про підвищення залученості персоналу після того, як вона ввела 32-годинний тиждень.

Федерація британських профспілок (TUC) наполягає на тому, щоб вся країна перейшла на чотириденний тиждень до кінця сторіччя. Цю ініціативу підтримує і опозиційна лейбористська партія.

У TUC стверджують, що коротший тиждень дасть можливість працівникам ділитися з оточуючими створюваними технологіями, такими як машинне навчання і робототехніка.

"Це зменшить стрес від "жонглювання" роботою і сімейним життям і може поліпшити гендерна рівність. Компанії, які вже спробували це, кажуть, що це краще для продуктивності і добробуту персоналу", - сказала економічна глава TUC Кейт Белл.

Недавнє опитування 3 тисяч співробітників у восьми країнах, включаючи США, Велику Британію і Німеччину, показав, що майже половина респондентів вважають, що можуть легко виконати свої завдання за п'ять годин на день, якщо будуть працювати без перерв.

Нагадаємо, 10 вересня Генеральний секретар Федерації британських профспілок Френсіс О'Грейді закликала скоротити робочий тиждень до чотирьох днів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme