Компанія "Синергія" почала будівництво дитячого садка в Ірпені

В Ірпені стартувало будівництво ще одного комунального дитячого садка
Depo.Життя
1 червня 2016 09:59
ФОТО: depo.ua

Заклад споруджують за сучасними технологіями, він розрахований на 140 місць і відкриє нові можливості для виховання та розвитку дітей Приірпіння. Створює новий дитячий садок місцева компанія "Синергія".

У березні цього року за ініціативи Ірпінської міської ради відбувся конкурс на суборендаря земельних ділянок. Виграла пропозиція Ігоря Оверка, який запропонував збудувати дитячий садок з подальшою передачею збудованого об’єкта у комунальну власність територіальної громади міста Ірпінь. Конкурсна комісія визначила цей проект найбільш корисним для міста. Як відомо, наразі дітям Приірпіння бракує місць у дитячих садках.

Компанія "Синергія" вже розпочала будівництво. За процесом можна спостерігати в он-лайн режимі на сайті компанії. "За свої п’ять років діяльності будівельна фірма "Синергія" завжди дотримувалась зобов’язання перед інвесторами. Крім того, особливу увагу ми приділяємо соціальним інфраструктурним об’єктам. Для нас важливим є діалог з громадою. Ірпінь – місто, яке динамічно розвивається, тому для мешканців нових житлових комплексів наявність дитячого садка дуже важлива умова", – наголосив засновник будівельної компанії "Синергія" Ігор Оверко.

Як відомо, це не перший соціальний об’єкт в Ірпені, який реалізовує "Синергія". Раніше компанія займалася реконструкцією парку "Дубки", зараз завершує будівництво міського стадіону. А восени минулого року посприяла у реконструкції басейну "Дружній".

Крім іншого, там встановлено нову систему очищення води.
Власним коштом «Синергія» встановлює зупинки громадського транспорту, а також співпрацює з місцевою владою для поліпшенням покриття доріг.

"Ми молода компанія, тому знайшли спільну мову з молодіжними організаціями. "Синергія" підтримує стартапи, студентські команди КВК і талановитих людей загалом. Це наша інвестиція в майбутнє рідного Ірпеня", – розповідає Ігор Оверко.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя