Коломойський уже в Україні

Бізнесмен Ігор Коломойський сьогодні вночі повернувся в Україну

Фото: Апостроф

Цю інформацію Коломойський підтвердив в коментарі theБабелю, передає Depo.ua.

На уточнююче запитання, чим займеться в першу чергу, бізнесмен відповів, що не знає.

Раніше журналіст програми "Схеми" Михайло Ткач у своєму Telegram-каналі опублікував інформацію про те, що о 2:30 ночі 16 травня в аеропорт Дніпра прилетів літак групи "Приват" з бортовим номером UR-PRT. За інформацією джерел журналіста, цим літаком прилетів олігарх Ігор Коломойський, який не був в Україні з червня 2017 року.

Нагадаємо, декілька днів тому журналіст програми "Схеми" Михайло Ткач повідомляв, що олігарх та один із колишніх власників "Приватбанку" Ігор Коломойський цього тижня може повернутися із Ізраїлю до України.

Наприкінці квітня український олігарх Ігор Коломойський заявив, що збирається повернутися до України після офіційного оприлюднення результатів президентських виборів.

Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що 12 травня в Україну прилетів партнер Ігоря Коломойського Геннадій Боголюбов.

Довідка: Ігор Коломойський не був в Україні від червня 2017 року і мешкав у Женеві, Швейцарія. Від вересня 2018 року мешкав в Ізраїлі, у місті Герцлія. В інтервʼю "Схемам" Коломойский говорив, що перебрався зі Швейцарії в іншу країну "через сімейні обставини" і заявляв, що планує повернутися в Україну після першого туру президентських виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Україна