Колишня Мела Гібсона втратила $14 млн через свій довгий язик

Колишня кохана актора Мела Гібсона - росіянка Оксана Григор'єва - отримає від нього тільки 250 тисяч доларів замість 15 мільйонів
Depo.Життя
12 серпня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua

Настільки великої суми голлівудський актор міг позбутися через звинувачення в рукоприкладстві, яке висунула проти нього 46-річна мати його дочки Лусії, повідомляє depo.ua з посиланням на "Сплетник".

За нерозголошення особистої інформації знаменитий актор запропонував піаністці 15 мільйонів відступних. Оксана мала аудіозаписом голосу розлюченого Мела, який погрожував їй, і збиралася посадити його до в'язниці.

Судові розгляди між батьками 6-річної Лусії тривали кілька років. Григор'єва раз у раз висувала нові фінансові вимоги. У 2011 році пара знайшла компроміс, домовившись, що актор виплатить своїй колишній цивільній дружині 750 тисяч доларів, переказуючи гроші на її рахунок трьома частинами. Частину суми актор вже виплатив. Останній транш Оксана чекала в вересні 2016. Однак, схоже, не дочекається.

Суддя попередив екс-кохану голлівудської знаменитості, що вона не повинна виступати з заявами про свої стосунки з Мелом Гібсоном в ЗМІ. Жінка порушила цю частину угоди. В результаті Оксана Григор'єва отримає лише 1/60 частину від початкової суми угоди із зіркою Голлівуду.

Нагадаємо, восени 2013 року Оксана відвідала ток-шоу Говарда Стерна, на якому розповіла про життя з актором.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя