Колишні політв'язні та моряки отримали нові документи

Українці, звільнені з полону Росії, вже отримали свої нові біометричні паспорти та номери облікової картки платника податків

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ДМСУ.

"Військові моряки та політв'язні, які втратили свої документи під час перебування у полоні або тримання в ув'язненні на території Росії, уже отримали нові паспорти громадянина України у формі ID-картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, для зручності та оперативності оформлення нових документів Державна міграційна служба України організувала за допомогою Центру обслуговування громадян "Паспортний сервіс" виїзд мобільного пункту до місць, де звільнені українці перебувають на лікуванні.

Реалізація цієї ініціативи стала можливою завдяки тісній взаємодії керівництва Міграційної служби, Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, а також оперативній та чіткій роботі працівників Центрального міжрегіонального управління ДМСУ у Києві та Київській області та Центру обслуговування громадян "Паспортний сервіс", залучених до процесу оформлення нових документів.

Крім того, оперативності процесу сприяла тісна співпраця з Державною податковою службою України, яка допомогла звільненим українцям отримати реєстраційні номери облікової картки платника податків (РНОКПП).

Нагадаємо, раніше адвокат звільненого політв'язня Балуха Дмитро Дінзе пояснював, чому кримчан у колоніях реєстрували як росіян.

7 вересня Україна і Росія таки обмінялися полоненими за формулою 35 на 35. Українською владою були звільнені й помилувані 12 росіян.

9 вересня звільнені українські моряки зустрілися з предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм.

Читайте також: Обмін полоненими: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook