Коли відкриються кінотеатри: ТОП-5 українських фільмів, які вийдуть на екрани вже влітку

Наразі кінотеатри залишаються зачиненими, проте вже скоро настане черговий етап послаблення карантину, і кіномани зможуть переглянути стрічки на великому екрані

Коли відкриються кінотеатри: ТОП-5 украї…

Depo.ua пропонує ознайомитися з фільмами, які українці зможуть побачити у кінотеатрах після послаблення чи повного скасування карантину.

"Толока", 2020

Цей фільм відомого українського режисера Михайла Іллєнка є екранізацією вірша Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості…".

Балада розповідає історію Катерини, у яку закохалися троє козаків одночасно. Вона поставила умову, що вийде заміж за того, хто визволить її брата з неволі. Двоє козаків ризикнули життям заради кохання і померли, а третій козак зміг визволити брата Катерини, який виявився не родичем, а коханим дівчини. Толока – символічне місце, де українські жінки змушені століттями чекати коханих: кого з війни, кого з неволі...

"Генделик", 2020

Ця комедійна драма оповідає історію сценариста Івана Герасимова, який опиняється у ситуації, коли він не може дописати сценарій для кримінального авторитета. Тепер замовник з легкістю може вбити Івана, адже горе-сценарист вже встиг витратити гонорар, тому єдиним варіантом є втеча...

"Розфарбований птах", 2019

Цей чесько-словацько-український кінофільм чеського режисера Вацлава Маргула є екранізацією роману польсько-американського письменника Єжи Косинського. Ця воєнна драма про долю хлопчика, якого батьки-євреї висилають у Східну Європу, аби захистити від нацистів. Коли хлопчик опиняється на місці, виявляється, що тітка померла і тоді на героя чекає справжня боротьба за життя.

"Тарас. Повернення", 2019

Це фільм у жанрі істерна (пригодницький фільм, – ред.) присвячений засланню Тараса Шевченка у Казахстані. Режисером є Олександр Денисенко. 

В основі сюжету історія переслідування видатного поета агентами царської таємної поліції — "Охранки". Це були найтяжчі для Шевченка останні тижні перебування в Новопетрівській фортеці на Мангистау у Казахстані.

"Передчуття", 2019

Це драматичний художній фільм В'ячеслава Криштофовича. Сюжет картини побудований на історії, яка трапилася в одному містечку біля моря, назву якого не повідомляють. Чоловік пішов з життя і про його місце поховання знає лише дружина та його друг. Мовляв, заповіт чоловіка був таким, що ніхто не має знати про це місце. Така воля небіжчика перетворює звичайну смерть на локальний скандал, який породжує безліч питань у соціуму.

Нагадаємо, стрічка закарпатського режисера отримала український "Оскар".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"