Коли чоловікам найкраще займатися сексом

Дослідник Стівен Джей Вінтерз розробив діаграму, на якій показав коливання рівня вироблення тестостерону у чоловіків впродовж дня
Depo.Життя
28 березня 2016 15:47
ФОТО: depo.ua

Учені дізналися, який "ідеальний час" для чоловіків, щоб займатися сексом. Дослідник Стівен Джей Вінтерз з університету Луїсвілля розробив діаграму, на якій показав коливання рівня вироблення тестостерону у чоловіків впродовж дня, повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

Так, найвищий рівень вироблення тестостерону припадає на час між 4 та 8 годину ранку, досягаючи піку о 7 ранку. Це пояснює явище ранкової ерекції. Крім того, сексологи вважають, що це найкращий час, аби насолодитися швидким сексом.

Високий рівень тестостерону дає чоловіку більше енергії, тому він може довше займатися коханням. За словами експерта із сексуального здоров'я та благополуччя Саманти Еванс, завдяки кільком хвилинам ранкового сексу люди виглядають молодше, а їхній настрій поліпшується.

"Чоловіки накопичують тестостерон під час сну і коли вони прокидаються, то три години переповнені тестостероном", - додала вона.

Однак, якщо чоловік полюбляє післяобідню насолоду, то це тому, що приплив тестостерону припадає на першу годину дня. Проте, рівень тестостерону у чоловіків знижується між 8 та 10 вечора.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя