Кольченко не проситиме Путіна помилувати його

Незаконно засуджений на Росії житель окупованого Криму Олександр Кольченко заявив, що не буде просити про помилування
Depo.Життя
25 березня 2016 16:03
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів у листі, який передав через свого адвоката, повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.uа.

Як зазначається, цього тижня адвокат Світлана Сидоркіна вперше змогла зустрітися зі своїм підзахисним після його етапування в одну з колоній Челябінської області. За словами адвоката українця, її дві години не пускали до Олександра, пояснивши це тим, що встановлювали її особистість.

Сидоркіна повідомила, що до Кольченка застосовуються невідповідні дисциплінарні стягнення.

"Щодо нього дійсно відразу після прибуття в колонію були застосовані два дисциплінарних стягнення у вигляді поміщення в ШІЗО терміном на сім діб, в цілому він провів у ШІЗО 15 діб. Підстави для застосування зазначених дисциплінарних стягнень були абсолютно неспівмірні з дисциплінарним проступком - за використання жаргонної лексики в розмові і за те, що не привітався зі співробітниками. Таке ставлення до політичних в'язнів, схоже, у нас стає традицією", – повідомила адвокат.

Нагадаємо, що Кольченко був засуджений на Росії до десяти років колонії нібито за підготовку і вчинення терористичних актів у Сімферополі. На початку березня 2016 року його етапували до виправної колонії №6 Копейська Челябінської області. Російська влада офіційно визнала Кольченка громадянином України.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя