Коханка Путіна народила двійню, - ЗМІ

Олімпійська чемпіонка Афін-2004 із художньої гімнастики, 35-річна Аліна Кабаєва, яку світові ЗМІ вважають коханкою президента Росії Володимира Путіна, стала мамою

Про це повідомляють російські ЗМІ, зокрема Starhit, передає Depo.ua.

Спортсменка нібито народжувала в центрі акушерства і гінекології імені Кулакова в Москві. Радісна подія відбулася 7 травня.

Джерело повідомило виданню, що палата породіллі розташована на четвертому поверсі, а задля безпеки інших жінок їх нібито відселили з відділення.

Біля палати зірки чергували численні охоронці, які не підпускали сторонніх. Журналісти з'ясували, що їжу олімпійській чемпіонці возили з найближчих елітних ресторанів.

Представниця Кабаєвої відмовилася коментувати чутки.

Зазначимо, що Аліна Кабаєва не любить обговорювати особисте життя. З чуток, у спортсменки вже є діти, але вона ніяк не підтверджувала цю інформацію. А в інтерв'ю журналу "Великий спорт" в 2013-му році заявила, що у неї ніколи не було спадкоємців.

У 2009-му році Кабаєва прийшла на світський захід разом з маленьким хлопчиком, якого прийняли за її сина. Але пізніше олімпійська чемпіонка поспішила запевнити всіх, що це був її племінник Арсеній, а через деякий час заявила, що це дитина подруги.

Протягом десяти років ЗМІ раз у раз повідомляли про те, що Аліна Кабаєва стала мамою. Західна преса наголошувала, що батьком дитини є президент Росії Володимир Путін. Так, в 2008 році журналісти писали про те, що зірка народила хлопчика, якого, за чутками, назвали Дмитром. У 2013-му році зірку помітили в Сочі і припустили, що вона прилетіла народжувати, а в 2015-му році з'явилася інформація, що гімнастка стала мамою хлопчика в елітному центрі Святої Анни в Соренго в Швейцарії.

Останній рік спортсменка майже не з'явлалася на публіці і рідкр давала інтерв'ю.

Нагадаємо, коханка Путіна заговорила про родинне щастя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна