Коханка Путіна раптово зникла

Російська журналістка Олена Риковцева зазначила, що для ЗМІ зникла ймовірна коханка президента РФ Володимира Путіна Аліса Харчева
Depo.Життя
6 квітня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua

Про це вона повідомила в публікації на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Аліса Харчева, яка позувала для календаря на 2011 рік до дня народження Путіна, видалила свої акаунти в соцмережах, не з'являється на світських подіях і не блимає в ЗМІ, на відміну від Аліни Кабаєвої.

"За всіма законами жанру, вона повинна була би стати зараз головною героїнею російської і світової преси. Але про неї, крім того, що її теж обслужив квартирою Баєвський, досі відомо тільки те, що вона публічно полюбила Путіна, будучи абітурієнткою МГУ, і що вона видалила всі свої акаунти в соціальних мережах. І якщо стару дружину Аліну регулярно показують у світській хроніці, то нової дівчини Аліси сліду нема. Чому її не шукає преса? " - зазначає Риковцева.

Журналістка висловлює побоювання з приводу того, що Аліса Харчева в безпеці.

"Пригадується" полковнику ніхто не пише, полковника ніхто не чекає ". Аліса, думаю, не полковник (ще), але все одно хотілося б переконатися, що вона жива. Чорт їх там знає, путінських баб. Раптом Аліна дізналася про Алісу одночасно з нами. Можна уявити реакцію", - ділиться Олена Риковцева.

Раніше в мережі з'явилася компрометує інформація про Путіна. Бізнесмен Григорій Баєвський, що був партнером Аркадія Ротенберга, передавав дорогу нерухомість кільком жінкам, в числі яких передбачувана дочка президента РФ Володимира Путіна Катерина Тихонова, родички екс-депутата Держдуми Аліни Кабаєвої, а також Аліса Харчева. 

Коханка Путіна раптово зникла - фото 1

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя