ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Коханий "Міс Україна-2018" відкрив таємницю Вероніки Дідусенко

Коханий переможниці "Міс Україна-2018" Вероніки Дідусенко бізнесмен Геннадій Курочка відверто розповів про важку долю дівчини, яку позбавили титулу через порушення правил конкурсу

Depo.Життя
26 вересня 2018 08:47
ФОТО: depo.ua

Чоловік написав звернення до 23-річної киянки у Facebook, побажавши, щоб "ті, хто звик дивитися на тебе крізь призму таблоїдів, можливо, побачили те, що відбувається в останні дні навколо тебе, моїми очима", повідомляє Depo.ua.

"Все твоє життя, твій шлях, вони не прості. Від тих часів, коли ти була гладким ботаном, а потім дала собі слово, що зовсім скоро бридке каченя перетвориться на прекрасного лебедя... А вже через рік після виснажливих тренувань, твоя мама сказала, що "в мене була найкрасивіша дівчинка, яку тільки можна уявити"... Повнота залишилася в минулому, а ось "ботаном" зі сталевою волею ти так і залишилася", - написав він.

За словами Курочки, в 13 років Дідусенко залишила звичайну школу і перейшла вчитися в гуманітарний ліцей при Університеті Тараса Шевченка, де отримувала державну стипендію.

"Як у такому віці можна з легкістю вийти із зони комфорту та щодня годинами добиратися з-під Києва на навчання? Як можна, на вихідних підробляючи продавчинею, зароблені гроші витрачати не на дівчачі прикраси, а на репетиторів з англійської? А потім із максимальним балом ЄДЕ вибрати не міжнародне право в КІМВ, а математику в Шеві, тому що тобі саме її, математики, в гуманітарному ліцеї не вистачало... Ти мій герой, мала", - написав чоловік.

"Або як можна ще на старті успішної кар'єри моделі в одному з кращих агентств світу залишитися вагітною, та ще й самотньою, і зважитися народжувати... 99% зі 100% зробили б на твоєму місці інший вибір! Як ти постійно піклуєшся про Сандрика, за цим, як і за вогнем або водоспадом, можна спостерігати вічно", - додав він.

Курочка також висловив підтримку дівчині, зізнавшись їй публічно у коханні та заявивши про готовність "підтримувати на цьому нелегкому шляху".

"Пам'ятаю, як обурила тебе ця принизлива вимога у запрошенні взяти участь у конкурсі Міс Україна... Але ти тоді сказала, що відповідь на питання - як так і чому - ти зможеш отримати тільки коли гідно пройдеш весь цей шлях. І я знаю, ти це зможеш!" - підсумував він.

Нагадаємо, Вероніка Дідусенко була одружена із заможним іноземцем.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя