Хто та міністерка Саакашвілі, через яку йому позаздрив Коломойський

У своєму "інтерв’ю Шрьодінгера", яке чи то було, чи то не було, Ігор Коломойский розповів, як у 2011 році разом відпочивав з Сааакашвілі на яхті в Хорватії з грузинкою-красунею
Depo.Життя
22 грудня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua
Хто та міністерка Саакашвілі, через яку йому позаздрив Коломойський
Хто та міністерка Саакашвілі, через яку йому позаздрив Коломойський

"Він був там разом з його коханкою, грудастою міністром економіки - його коханкою", - уточнив Коломойський.

Судячи з таких в’їдливих коментарів олігарха, складається враження, що він трохи позаздрив перемогам гарячого Міхо на любовному фронті. Тож, журналісти depo.ua вирішили дослідити, ким є ця таємнича жінка, яку так жваво описав Коломойський .

Виявляється, це Віра Кобалія, яка була наймолодшими міністром в Грузії протягом 2010-2012 років.

Цікаво, що зараз жіночка не працює вдома. Так, цього літа вона за власним бажанням покинула пост заступника голови правління казахстанської національної компанії "Астана ЕКСПО-2017".

Відзначимо, що в компанії нещодавно стався ряд гучних затримань і арештів. Колишній голова компанії Талгат Ермегіяев перебуває під домашнім арештом. Його підозрюють у привласненні і розтраті довіреного чужого майна в особливо великому розмірі.

Зрештою, хто така Віра Кобалія, в Казахстані мало хто знає. Зате її ім'я добре відоме на історичній Батьківщині - в Грузії, куди новоспечений економіст Віра Кобалія (повне ім'я Вероніка) приїхала після знайомства з президентом Михайлом Саакашвілі у Канаді.

Сама красуня-грузинка має трохи скандальну репутацію. Зокрема відомо, що кілька років тому у "Фейсбуці" були опубліковані фотографії нетверезої Кобалії, яка нібито танцювала стриптиз. Ці фото потім були розтиражовані російськими ЗМІ.

Тоді Віра заявляла, що танцювала у Флориді ще 10 років тому, а поява знімка в Інтернеті - справа рук тих, хто хоче перешкодити економічному розвитку Грузії.

Але на Батьківщині в Грузії навколо Віри ходило чимало й інших чуток. Говорили, що у неї нібито немає вищої освіти. Писали про те, що вона закінчила тільки те, що називається "вторинними курсами". Це, до речі, був перший випадок роботи в уряді Грузії людини без вищої освіти.

Та у самій робочій біографії Віри Кобалії не простежується чіткої лінії. Дівчину немов кидало з однієї сфери діяльності в іншу, причому абсолютно не пов'язану з попередньою.

Так, згідно з опублікованими відомостями, Кобалія була співробітницею медичного проекту CSIH, продюсером розважальної програм Global TV. Щоправда, канадський таблоїд "The Vancouver Sun" стверджував, що співробітники телеканалу Global TV, який був вказаний як одне з місць роботи екс-міністра в її біографії на урядовому сайті, не можуть пригадати Кобалію, а її імені нібито немає в архівах відділу кадрів. Це дозволило багатьом ЗМІ зробити висновок, що Кобалія "підробила свою біографію".

Крім того, дівчина працювала менеджером з маркетингу та продажу компанії Bostons International, бізнес-партнером в батьківській компанії. На останній посаді вона і працювала, коли під час зимової Олімпіади-2010 грузинська діаспора зустрілася у Ванкувері з Михайлом Саакашвілі. І той умовив дівчину повернутися на батьківщину, де вона очолила моментально створене управління з питань захисту прав біженців.

Ще наведемо трохи фактів з біографії Кобаліі: народилася Віра в Сухумі, після війни в Абхазії сім'я переїхала до Москви, а потім - до Канади, де дівчина і прожила більшу частину свого життя - 15 років. Допомагала батькові в заснованій ним хлібобулочної компанії European Breads Bakery, закінчила BCIT (Технологічний інститут Британської Колумбії) за фахом "Управління бізнесом та інформаційні технології".

Кобалия - фото 1

Кобалия - фото 2

Кобалия - фото 3

Кобалия - фото 4

Кобалия - фото 5

Кобалия - фото 3

Кобалия - фото 4

Кобалия - фото 5

Кобалия - фото 6

Кобалия - фото 7

Кобалия - фото 8

Кобалия - фото 9

Кобалия - фото 13

Кобалия - фото 10

Кобалия - фото 11

Кобалия - фото 12

Кобалия - фото 13

Кобалия - фото 14

Кобалия - фото 19

Кобалия - фото 20

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя