Кличко мріє пересадити всіх киян на велосипеди

Мер Києва Віталій Кличко переконаний, що скоро велосипед стане найпопулярнішим видом транспорту в столиці
Depo.Життя
29 квітня 2016 07:24
ФОТО: depo.ua
Кличко мріє пересадити всіх киян на велосипеди
Кличко мріє пересадити всіх киян на велосипеди

Про це київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю "5 каналу", передає depo.ua з посиланням на прес-службу мера. 

"Ми бачимо, що в центрі міста великі затори, і на велосипеді пересуватися набагато швидше. У багатьох європейських містах мешканці віддають перевагу велосипеду і кажуть: "Для чого нам купувати машину і платити потім за пальне, парковку тощо. Я впевнений, що ми прийдемо до того, що велосипед стане в Києві найпопулярнішим видом транспорту", - підкреслив Кличко.

Мер зазначив, що це неможливо без створення належної інфраструктури. Саме тому столична влада планує протягом наступних кількох років відкрити в місті 600 км велодоріжок по всьому Києву.

"Ми розробили план-схему 600 кілометрів велодоріжок у місті Києві, яка буде реалізована в наступні роки. Зараз розглядаємо можливість, щоб облаштувати велодоріжки і в центрі міста. До кінця року плануємо відкрити ще кілька велодоріжок. Одна з них – від Оболоні до центру міста. Розраховую, що невдовзі будуть відкриті доріжки і на Подолі", - підкреслив Кличко.

Нагадаємо, Віталій Кличко їздить на роботу на велосипеді та закликає киян та працівників мерії наслідувати його приклад. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя