ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сміттєвий колапс: Київський завод призупиняє прийом відходів

Київський сміттєспалювальний завод "Енергія" сьогодні призупинив прийом сміття

Depo.Життя
22 липня 2018 12:32
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення пов'язане із закінченням 31 серпня дії угоди київських властей з компанією "Київенерго", інформує Depo.ua з посиланням на прес-службу ПАТ "Київенерго".

Зазначається, що запасів твердих побутових відходів (близько 10 т) досить для забезпечення планової роботи до 31 липня.

"А з 1 серпня завод переходить в управління міської влади як об'єкт комунальної власності", - повідомили в "Київенерго".

Нагадаємо, що угоду між столичною владою і компанією "Київенерго" на управління комунальними активами (міське теплове господарство, ТЕЦ 5 і ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод "Енергія") підписали у 2001 році. За умовами угоди в управління "Київенерго" перейшов і сміттєспалювальний завод "Енергія".

Додамо, що у 2016 році сміттєспалювальний завод погодився приймати сміття з полігону твердих побутових відходів в селі Грибовичі Львівської області.

Довідка: Сміттєспалювальний завод "Енергія" є повноцінною міської міні-теплоцентраллю, а Київ - єдиним містом в Україні, де з побутового сміття проводиться і подається в мережі теплоенергія. На сьогодні завод перерабитивает близько 25% обсягу твердих побутових відходів життєдіяльності Києва.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя