Київський патріархат готує відповідь московським "хрестоходам"

Українська православна церква Київського Патріархату планує влаштувати свою хресну ходу до дня святого рівноапостольного князя Володимира
Depo.Життя
21 липня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомив священник в УПЦ КП Дмитро Поворотний, передає depo.ua.

"Вже увосьме з 2009 року Українська Православна Церква Київського Патріархату cвятковим Богослужінням і Хресною ходою відзначає День Хрещення Київської Русі́-Украї́ни, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира 28 липня. Це стало вже традицією", - написав Поворотний.

При цьому, коментуючи "хресну ходу" Московського патріархату, він зазначив: "Оті "свiтопра­вителi темряви вiку цього", які ведуть гібридну війну в Україні через хресну ходу Московського патріархату, хочуть знову посіяти зневіру в свої сили, сумніви в тому що потрібна Єдина Помісна Церква в Україні, показати що їх, прихільників МП більше, ніж нас. Саме тому я буду в Києві 28 липня 2016 року на ‪#‎УкраїнськійХоді‬".

Нагадаємо, близько 3 тисяч вірян беруть участь у Всеукраїнській хресній ході, організованій Українською православною церквою Московського патріархату.

3 липня одна колона вийшла зі Свято-Успенської лаври в місті Святогірськ на Донеччині. Друга - 9 липня вирушила з Почаївської лаври у Тернопільській області.

Колони планують зустрітися в Києві 27 липня перед святкуванням Дня хрещення Київської Русі.

У МВС заявили, що готові вдатися до непопулярних методів для забезпечення безпеки при проведенні "хресної ходи" Московського патріархату в Києві.

Читайте також: Чим скінчиться "хрестовий похід" кремлівського Онуфрія на Київ