Київські комунальники знищують просвітницькі намети "Нашого краю", що інформують про зміни в системі ЖКГ

Протягом трьох тижнів значна частина носіїв інформації про програму "Наш дім", розміщених за ініціативи партії "Наш край" у районах Києва, була понівечена або вкрадена

На кубах зазначені адреси громадських приймалень партії, телефон безкоштовної гарячої лінії та деталі програми із захисту прав людей у сфері ЖКГ.

За три тижні, що минули від старту програми "Наш дім", було знищено 14 інформаційних кубів. За словами волонтерів, знести куби неодноразово погрожували працівники жеків, невдоволені проведенням зустрічей експертів програми "Наш дім" з мешканцями багатоповерхових будинків. Спочатку комунальники зривали оголошення-анонси зустрічей з інформаційних дошок біля під'їздів, згодом зникли куби. Всі інформаційні носії були розміщені законно.

Київські комунальники знищують просвітницькі намети "Нашого краю", що інформують про зміни в системі ЖКГ - фото 1

Один з ініціаторів програми "Наш дім", член політради партії "Наш край" Володимир Макеєнко зазначив, що опоненти, знищуючи інформаційні носії, навіть не намагаються зрозуміти, яку функцію вони виконують. "Знищені куби не містили політичної агітації: на них була розміщена корисна інформація, яка допомагає киянам розібратись зі змінами, що відбуваються в ЖКГ. Ми працюємо на користь людей і будемо продовжувати, незважаючи на перешкоди", – повідомив він.

Київські комунальники знищують просвітницькі намети "Нашого краю", що інформують про зміни в системі ЖКГ - фото 2

Нагадаємо, програма "Наш дім", ініціатором якої є партія "Наш край", стартувала у Києві у червні 2016 р. "Наш край" має на меті допомогти мешканцям багатоповерхівок захистити себе та своє житло від дій влади. Спеціалісти програми допомагають людям розібратись із законодавчими змінами у сфері ЖКГ, захистити власні квартири від маніпуляцій з боку міської влади, неякісного обслуговування та непосильних тарифів.

В рамках програми громадські приймальні партії "Наш край" вже працюють в Оболонському, Дарницькому, Дніпровському та Святошинському районах Києва. В них можна отримати безкоштовну консультацію юристів та експертів з ЖКГ. Працює безкоштовна гаряча лінія. Щоденно відбуваються зустрічі волонтерів програми з мешканцями багатоповерхових будинків, проходять навчальні семінари. Планується, що згодом програма поширюватиметься як іншими районами Києва, так і регіонами України.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme