Київська поліція нарахувала вже 10 тисяч гундяєвських ходоків

На Володимирській гірці, де щойно розпочався молебен, перебувають вже 10 тисяч паломників
Depo.Життя
27 липня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112-Україна" повідомив голова Національної поліції Києва Андрій Крищенко, передає depo.ua.

"Для правоохоронців це напружена подія. Але все поки відбувається в штатному режимі. Жодних провокацій – нема. Затриманих немає. Вилучених або заборонених речей чи якихось підозрілих предметів теж немає. Люди постійно прибувають. Вже 10 тис. осіб на Володимирській гірці збирається. Додатково ніяких заходів ми не вживаємо. Того, що проводиться, досить. Перекрито рух, по маршруту ходи проводиться перевірка через металодетектори, перевірка документів. Правоохоронців до 6 тис., як і було", - розповів Крищенко і додав, що на молебен ще прибувають люди.

Нагадаємо, що   так звана "хресна хода" УПЦ МП стартувала на Сході України зі Свято-Успенської Святогорської лаври 3 липня, а на Заході  - 9 липня Свято-Успенської Почаївської лаври. 

26 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заборонив рух колони "хресної ходи" УПЦ МП вулицями Києва з міркувань безпеки.  Але сьогодні гундяєвські ходаки таки дісталися до центру Києва, де правоохоронці встановлюють огорожу і металодетектори.  Дві групи вірян зустрілися на Володимирській гірці

Загалом "хресну ходу" охороняють близько 6 тисяч правоохоронців.