Китайські готелі для занять коханням спричинили справжній секс-бум у країні

Першими готелі для занять сексом придумали японці і на сьогодні їх близько 30 тисяч по всьому світу
Depo.Життя
13 січня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Guardian.

Перший готель для любовних втіх у Китаї відкрився у 2008 році. У подібних закладах можна зняти номер на годину чи на день і у романтичній обстановці провести час із коханою людиною.

Китайські готелі для занять коханням спричинили справжній секс-бум у країні - фото 1

У номері все облаштовано для комфорту коханців. Наприклад, кругле ліжко, пелюстки троянд, червоні та рожеві кольори у оформленні кімнати. 

Китайські підприємці навіть подумати не могли, що всього за три роки у Китаї з'явиться близько 100 "секс-готелів", а сьогодні ця цифра стала ще більшою.

За словами одного із власників подібного готелю, попит на подібні готелі у Китаї дуже великий, адже всі мають потребу у сексі та коханні через людську природу. 

Завдяки "любовним готелям" у Китаї стався секс-бум. Тим паче, що цифри свідчать, що наприкінці 20 століття дошлюбним сексом займалося 15% китайців, а сьогодні ця цифра становить вже 75%.

Китайські готелі для занять коханням спричинили справжній секс-бум у країні - фото 2

Ніч у секс-готелі коштує приблизно $80 доларів, але година в такому номері коштує значно дешевше. У цю ціну входить не тільки користування номером, розкішним джакузі та величезною плазмою, але й набір секс-іграшок та порноматеріалів.

ФОТО: The Guardian

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя