Кіт вижив після прання в гарячій воді у пральній машині

У британському місті Ноттінгем кошеня бенгальської породи на ім'я Боббі вижило, побувавши у пральній машині. Її увімкнули на прання при 60°С
Depo.Життя
29 липня 2016 13:35
ФОТО: depo.ua
Кіт вижив після прання в гарячій воді у пральній машині
Кіт вижив після прання в гарячій воді у пральній машині

Його господиня, 47-річна Ліза Кіф, і гадки не мала, що її улюбленець влаштувався поспати всередині пральної машини, повідомляє depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

Вона зрозуміла в чому справа, лише почувши незвично гучний шум.Одразу ж вимкнула машину і витягнула його звідти.

"За 15 років роботи мені жодного разу не доводилося мати справу з чимось подібним", - каже лікар ветеринарної клініки Ноттінгема Джеймс Келлоу.

Дев'ятимісячний Боббі був майже непритомний. Йому зробили внутрішньовенне вливання, щоб зняти шок.

Кіт вижив після прання в гарячій воді у пральній машині - фото 1

Цей чудодійний порятунок номіновано на спеціальну нагороду. Благодійна організація щорічно вручає її тваринам, які змогли благополучно пережити небезпечну ситуацію.

За словами Лізи Кіф, пральна машинка була улюбленим місцем відпочинку Боббі. І цього разу, перш ніж почати прання, вона витягла його з барабана.

Однак моторне кошеня примудрилося непомітно пробратися всередину і сховатися в купі білизни.

За словами лікаря, кошеня пробуло в пральній машині близько 2 хв. Якби господиня забарилася, могло статися найгірше. Боббі був майже непритомний, наскрізь мокрий. Температура тіла знизилася до небезпечної межі .

Джеймс Келллоу також говорить, що пральний порошок подразнював очі кошеняти. Але за кілька годин воно почувалося добре.і

"Цей важкий урок начисто позбавив Боббі від любові до пральної машини, - каже Ліза Кіф. - Він тепер і близько до неї не підходить".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя