Кириленко сподівається на заборону антиукраїнських книжок з Росії

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко розраховує на прийняття ВР законопроекту про можливість введення заборони на ввезення книг антиукраїнського змісту з Росії
Depo.Життя
12 вересня 2016 08:58
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив він в ефірі "Українського радіо", передає depo.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Головне, що цей законопроект офіційно вноситься до парламенту, як урядовий, тобто це позиція українського уряду на захист гуманітарного простору. Переконаний, парламент вже до кінця року прийме цей законопроект", - сказав він.

Кириленко зазначив, що заборона на ввезення книг антиукраїнського змісту з Росії є елементом гуманітарної безпеки України.

"Дозвільний принцип буде застосовуватися тільки до книг, походженням з Російської Федерації, всі інші країни вільно можуть імпортувати, згідно з чинним законодавством", - додав віце-прем'єр.

Він підкреслив, що в результаті введених обмежень не постраждає російськомовна література, також буде допускатися в Україну наукова і художня література з Росії, яка не має антиукраїнського змісту.

Як повідомлялося, 8 вересня Кабінет міністрів схвалив законопроект про надання Державному комітету телебачення і радіомовлення повноважень забороняти ввезення в Україну книг з Росії і Криму, які мають антиукраїнський зміст.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя