"А як же тарифи?!": Що українці кажуть про перші заяви Зеленського (18+)

У команді Володимира Зеленського, який, судячи з екзит-полів перемагає на виборах президента України, заявили, що питання зниження комунальних тарифів не є прерогативою президента. Соцмережі на це відповіли відвертою зловтіхою

Depo.ua пропонує почитати найсмішніші дописи, щоб трохи покращити собі настрій.

 

Нагадаємо, політконсультант Володимира Зеленського Дмитро Разумков в інтерв'ю "Факти ICTV" розповів про перші кроки колишнього коміка на посаді президента.

На запитання журналіста про те, чи буде Зеленський добиватися зниження комунальних тарифів, оскільки саме цього люди найбільше чекають у перші 100 днів, Разумков відповів, що "це не зовсім прерогатива президента".

"Якщо ми говоримо про корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів, то позиція президента багато в чому може вплинути на процес. Обіцяти, що це станеться через день-два — (Зеленський. — Ред.) не може. Це процес, який буде не простим, цей процес доведеться пройти і Зеленському та його команді, і українському народу", — заявив Разумков.

При цьому ще два місяці тому комік опублікував на своєму You-Tube каналі відео "Зе Президент Слуга Народу #7" про комунальні тарифи. 

Як відомо, за даними КМІС, від нового президента хочуть:
1) Знизити тарифи на комуналку - 39%
2) Подати законопроект про зняття недоторканності з суддів, депутатів, президента - 35,5%
3) Прискорити чи почати розслідування найбільш резонансних корупційних справ - 32,4%
4) Почати переговори з Росією - 23,3%
5) Знизити зарплати топ чиновникам - 18,4%

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна