Кім Кардашіан припинила годувати 4-місячного сина грудьми через ревнощі доньки

Дочка Кім Кардашіан і Каньє Веста Норт так звикла до обожнювання з боку батьків, що не готова ділити їх увагу навіть з рідним братом
Depo.Життя
20 квітня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Дівчинка так ревнувала свою маму до 4-місячного Сейнта, що тій довелося навіть припинити годувати його грудьми, аби Норт вгамувалася, повідомляє depo.ua з посиланням на "Сплетник".

Кім стала гостею ток-шоу своєї сестри Хлое Kocktails з Khloe ( "Коктейлі з Хлое"), в якому і розповіла про те, що їй довелося перевести 4-місячного Сейнта на дитяче харчування. За словами Кім, ревнощі з боку Норт були настільки сильними, а поведінка примхливою, що у неї просто не було іншого виходу.

"Норт постійно плакала і намагалася відібрати його у мене. Вона дуже сильно ревнувала. А один раз взяла свій маленький пакетик молока і засунула його в мій ліфчик так, щоб соломинка з нього стирчала, і вона могла з неї пити", - розповіла Кардашіан.

Після того, що сталося, Кім вирішила більше не псувати нерви Норт (та й собі) і відмовилася від годування Сейнта Веста, незважаючи на те, що пізніше ревнива дівчинка вибачилася за свою поведінку.

"Вона прийшла і сказала мені: "Мамо, я більше не буду так погано себе вести, ти можеш годувати мого маленького брата, а я не буду плакати". А я відповіла їй, що все молоко висохло", - пожалілася дружина Каньє Веста.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя