Ким був ліквідований ватажок терористів "ДНР"

Євген Кононов, командир "ДНР" з позивним "Кіт", ніби-то загинув 9 січня від кулі снайпера
Depo.Життя
10 січня 2016 11:52
ФОТО: depo.ua
Ким був ліквідований ватажок терористів "ДНР"
Ким був ліквідований ватажок терористів "ДНР"

depo.ua поцікавився особою вбитого командира так званої ДНР.

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що один з польових командирів сепаратистів "ДНР", полковник Євген Кононов з позивним "Кіт", помер від кулі снайпера. 

Користувачі соцмереж висміяли той факт, що російські та сепаратистські ЗМІ повідомляють про те, що Кононов загинув від снайперської кулі українських військових, адже "Кіт" ніби-то загинув у центрі Донецька.

Тим паче, що останнім часом на Росії один за одним почали "вмирати" генерали та командири. Так, у соцмережах припускають, що Кононова "прибрали" свої. Також деякі користувачі впевнені, що командир "ДНР" загинув на одній із вечірок через велику кількість спиртного.

У соцмережах сепаратистів про Євгена Кононенка небагато інформації. Зокрема у патетичному повідомленні про нього йдеться:

"За словами товаришів по службі, комбат не грав в політику, не любив галасу навколо своєї персони, і одного разу ставши на захист Донбасу залишався завжди саме воїном, який пройшов все пекло цієї війни, будучи завжди у самих пекельних місцях".

Ким був ліквідований ватажок терористів "ДНР" - фото 1

Судячи з усього, "Кіт" брав участь у важливих операціях. 

"Евгеній Юрійович завжди в першу чергу дбав про своїх бійців і успіху операції. Кононов був учасником практично всіх ключових боїв за свободу "Донецької Народної Республіки". Він ліквідував "котли" на кордоні з Росією, обороняв Саур-Могилу і Шахтарськ, воював на південному - маріупольському фронті, був поранений у боях за Донецький аеропорт". Також командир керував бійцями ополчення під час ліквідації "Дебальцевського котла".

Також у досьє на Кононова є інформація про те, що він мав військовий досвід ще до операції на Донбасі.

Ким був ліквідований ватажок терористів "ДНР" - фото 2

"В середині вересня 2015 було створено елітне з'єднання ВС "ДНР" - 100-а бригада Республіканської Гвардії. Заступником командира 100-ї бригади був призначений полковник Кононов.

З'єднання, підпорядковане безпосередньо Міністру оборони "ДНР", формується з найбільш підготовлених військовослужбовців, які відзначилися в боротьбі за незалежність Республіки, що мають великий бойовий досвід і довели в бою з українськими окупантами відданість народові Донбасу", - йдеться в повідомленні. 

Ким був ліквідований ватажок терористів "ДНР" - фото 3

ФОТО: ВКонтакте

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя