Кількість постраждалих в Ізмаїлі продовжує зростати, - МОЗ

За медичною допомогою звернулось вже 411 мешканців міста Ізмаїл, сіл Броска та Матроска Ізмаїльського району Одеської області із симптомами, які можуть бути пов'язані зі спалахом гострої кишкової інфекції
Depo.Життя
20 червня 2016 21:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, передає depo.ua.

Серед хворих - 253 дитини.

У стані середньої важкості у лікувальних закладах міста перебуває 189 осіб (в т.ч. 108 дітей), виписано - 222 особи (в т.ч. 145 дітей).

Т.в.о. голови Держсанепідслужби України Святослав Протас зазначив, що динаміка надходження хворих до медичних закладів спадає, кількість людей, що звертаються за медичною допомогою, зменшується.

У той же час тенденція буде триматися ще тиждень.

"Відповідно до особливостей перебігу епідемічного процесу така тенденція буде зберігатися протягом тижня, поки не пройдуть два інкубаційні періоди захворювання. Тому обмежувальні санітарні заходи триватимуть в Ізмаїлі до наступного тижня. Це вимушені заходи, які дозволять уникнути другої хвилі захворювання на гострі кишкові інфекції", - зазначає Протас.

За словами головного позаштатного епідеміолога МОЗ України Ірини Колеснікової, очікується незначний зріст захворюваності.

"Так загалом буває при виникненні спалахів із водним чинником передачі. Це так званий епідемічний хвіст, який виникає за рахунок контактно-побутового шляху передачі збудника. В Ізмаїлі вжили усіх необхідних класичних заходів, щоб мінімізувати подальше поширення інфекції", - повідомила епідеміолог.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя