Київський астролог - про гороскоп для України і те, чому дата інавгурації зіпсувала Зеленському майбутнє

Астролог і "головний редактор" Олександр Валентинович (своє прізвище він не хоче називати принципово) продемонстрував, як працюють його інструменти на прогнозах поточних днів та розповів, що без точної дати народження скласти достовірний гороскоп неможливо ані людині, ані країні

Київський астролог - про гороскоп для Ук…

Дивіться і читайте найцікавіше в інтерв'ю Олександра Валентиновича Depo.ua.

Про те, чому гороскоп для України неможливий

 

Справа в тому, що Україна – країна з певною датою народження. Прийнято вважати, що дата народження України – підняття прапору на Верховній Раді у 1991 році. Деякі астрологи створюють гороскопи саме виходячи з цієї дати і, до речі, дуже сумні висновки. Тобто, (за їхньою версією, – ред.) з керівництвом у нас завжди буде сумно. Я намагався працювати з українським гороскопом, але він у мене не вийшов. 

Знакові затемнення як мертвий період: чистити себе і залягти на дно  

Хоча гороскоп України для мене сумнівний, є декілька моментів, які на наступний рік будь-яка людина може враховувати і користуватися цим як інструментом. В двадцятому році рекордна кількість затемнень (зазвичай їх 4-5, а тут аж 6), причому як місячних так і сонячних, вони завжди через один йдуть. А також ретроградний рух Меркурія і Венери. Це помічають практично всі. Почнемо із затемнень. Найближче затемнення – 26 грудня 2019 року, у 7.18, сонячне кільцеве. Плюс-мінус декілька хвилин раджу розслабитися, лягти головою на Схід, животом догори, і не те, щоб планувати, а чистити себе, позбавлятися психологічного та емоційного негативу, направляючи його на Північний Схід. І заряджатися чимось здоровим, корисним і добрим. Адже під час затемнень чіпляється мало чого корисного, тому все зловісне треба мінімізувати. Розвантажити себе з мінусом та завантажити з плюсом – найкраще у затемнення.

Далі 10 січня 2020 року о 21.21 – місячне напівтіньове, 5.06 о 22.12 – місячне тіньове, 21.06 о 9.41 – сонячне кільцеве, 30.11 о 11.30– місячне напівтіньове, 14 грудня о 18.13 – сонячне повне. Любителям подивитися на затемнення одразу порада – це небезпечно і може закінчитися хворобою очей. Краще залягти на дно і всі серйозні справи відкласти, нічого не починати, мертвий період. Лягти у "підвал" і зайнятися глибинною роботою над собою.

Чому Близнюкам не варто міняти зовнішність на ретро-Меркурій

Ретро-Меркурій для Близнюків закінчиться проблемами, якщо вони замислили змінити зовнішність, корекцію обличчя, робити підтяжки, міняти імідж. Якщо це зробити, все доведеться потім переробляти.

Зірка Магів для Риб, Стрільців, Дів та Близнюків у 2020 році

Як зорієнтуватися у 2020 році... Ось в нас є зірка з сімома кінцями (іноді їх вісім), іноді її називають зіркою Магів, але до магії вона не має жодного стосунку, астрологи користуються визначенням року. На проміні зірки – планети, і є планета Меркурій. Рік Меркурія повторюється із 7-річною циклічністю, почався 22 березня 2019 року і закінчиться 22 березня 2020 року. Зараз ми знаходимося у році Меркурія. У більшості Риб та Стрільців за знаком Зодіаку Меркурій знаходиться у незручному положенні, тобто для цих особистостей у контексті роботи, виконання обов`язків, спілкування, контактів, прийому та передачі інформації, запам`ятовування, гігієни він буде несприятливий. А у більшості (до 80%) Дів та Близнюків цей період говорить про те, що можна вкладатися. А у Риб і Стрільців КПД буде невисокий. Якщо ж в індивідуальному гороскопі Меркурій відповідає, приміром, за житло, то по квартирі буде плюс чи мінус.

Астролог радить пригальмувати Скорпіону та Козерогу, і порівнює себе з лисом

Тим, в кого Місяць стоїть невдало, у Скорпіоні чи у Козерогу, не варто розраховувати на високий КПД з комфорту, затишку, дитячого "Хочу!", компульсивних бажаннях, сну, задоволення. В кого Місяць стоїть добре, в Тільців чи в Раків, їм буде високий КПД. 

Дата інаугурації нинішнього президента зіпсувала йому майбутнє

В мене склалося враження, що дату інаугурації спеціально підлаштували нинішньому президентові. Йому у цей час підвісили кілограмів 50 на спину. Я не думаю, що це надовго. Навряд чи він все це потягне, йому це вкрай важко. Ніби спеціально підгадали дату. 

Дивіться повну версію онлайн-інтервью: 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"